FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
TSL Wielkopolanka tradycyjne stroje polskie
TSL Wielkopolanka tradycyjne stroje polskie

Stareeee ksiazki trzy - cos warte czy na ognisko?

Strony: 1 2
15 stycznia 2012
Towarzystwo imienia Piotra skargi

GRUNWALD

cena egzemplarza - 10 halerzy

WE LWOWIE
Nakładem Towarzystwa imienia Piotra Skargi.
Z drukarni Feliksa Westa.
1909.
Skład w księgarni Feliksa Westa.

jeszcze jest błąd w druku, ponieważ z strony nr 1 przeskakuje na 3, ale tekst sie zgadza, moja prośba do was, warte to coś? czy można użyć jako rozpałkę?

posiadam także rozbitek zugmunta kaczkowskiego z 1905 tom IV o wartosci 65 kop.

i komplet encyklopedi wspolczesnej 1959 1-12 (25-36)

warte to cos??
15 stycznia 2012
"czy można użyć jako rozpałkę?"
jak czytam takie coś to nie wiem co o tym myśleć...
książki z takich lat powinny mieć dla Ciebie wartość sentymentalną, nie zawsze się liczy wartość pieniężna.
Jeśli chcesz je spalić to chętnie je przygarnę i pewnie nie tylko ja :)
15 stycznia 2012
powiem tak, ta encyklopedia wspolczesna warta jest 15 zl bo znalazlem na allegro (wiec sie przyda na sobotnie ognisko) a reszty nie bardzo znalazlem wartosc;/ a mnie interesuje jedynie zysk za nie :)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
15 stycznia 2012
To ile chcesz za wszystkie, napisz na pw.?.... cholera, już kiedyś ktoś tam palił książki... ideologia była trochę inna, ale nie wiem czy obecna nie jest tak samo groźna.
15 stycznia 2012
No gdzieniegdzie książki zamieniają na tablety, żeby było wygodniej....
Może niedługo zeszyty zamienią na klawiatury?
16 stycznia 2012
tomek112 uratuj te książki : ) daj mu 30 zł na węgiel drzewny ale zabytki literatury będą uratowane :)
Profil Profesjonalny
16 stycznia 2012
Najpierw zdjęcia, później porozmawiajcie o cenie :)
17 stycznia 2012
odnosnie ich stanu to za piekne nie sa, bo papier maja taki jakis inny i w ogole, ale niewiem czy nie wystawie ich na allegro. mooooooze ktos sie skusi, a ta encyklopedia to juz wywieziona na dzialke bo ciezka wiec sie nie oplaca sprzedawac. zdjecia w weekend zamieszcze albo podesle bo teraz mam poczatek semestru i malo czasu
19 stycznia 2012
proszę o podanie maila komu wysłać fotki książek.
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
19 stycznia 2012
Można wrzucić tu na forum,;)
19 stycznia 2012
a w jaki sposob moge wrzucic plik rar na forum?
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
19 stycznia 2012
Rozpakuj rara na kompa i z kompa Ctrl+P - wszystkie za jednym razem załaduj.....
19 stycznia 2012
łeee, spakowalem w rara zeby nie bawic sie w wstawianie kazdej po kolei...[url=http://static.myvimu.com/photo/30/25943023_l.jpg]
19 stycznia 2012
19 stycznia 2012
jak cos warte i ktos chetny niech da znac na pw,, 4 od gory to grunwald reszta rozbitek
Starszy kustosz
19 stycznia 2012
Książki te mogą posiadać wartość... jedynie sentymentalną
21 stycznia 2012
Jak chcesz je spalić to na prawde je komuś oddaj, możesz je mi nawet wysłać.
Profil Profesjonalny
21 stycznia 2012
"cos warte czy na ognisko?" - podejście 'inteligentnego' człowieka do sprawy. Ja komentować nie będę.....
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
21 stycznia 2012
http://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82adys%C5%82aw_Jab%C5%82onowski_(pisarz)

agent
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zygmunt_Kaczkowski
21 stycznia 2012
niby ze stare ale po co to trzymac skoro nic nie warte? tak to przynajmniej nie bedzie miejsca zajmowac, a nie bede jeszcze kasy wydawal zeby ja dostarczyc. i zamiast robic prezenty to przynajmniej ogien sie roznieci
Profil Profesjonalny
21 stycznia 2012
Ja myślę, że za wysyłkę by ktoś Tobie oddał....
21 stycznia 2012
KSIĄŻĘK SIĘ NIE PALI!!!

Jeśli nie chcesz zarobić i wysłać ich komuś z forum, to chociaż zanieś te książki do szkoły. Pierwszy lepszy polonista, albo historyk przygarnie to z pocałowaniem ręki.
21 stycznia 2012
mi za darmo nikt nic nie daje, a tak to sie chociaz przysluza i kielbaski opieka
Profil Profesjonalny
21 stycznia 2012
to idź sobie opiecz już tą "kiełbaskę"
21 stycznia 2012
Z niepokojem spoglądam w przyszłość pod kątem polskiej młodzieży.

Kolego, ileś osób Ci mówi, żebyś tego nie palił, bo masz rzadkie książki, których najnormalniej szkoda. Na ognisko możesz sobie kupić gazetę za 2 złote. Jeżeli nie chce Ci się ich oddawać za darmo, ani wysyłać pocztą za pieniądze, to idź do sklepu z szyldem "ANTYKWARIAT"i zapytaj czy chcą od Ciebie kupić te książki. Zapewniam Cię, że stratny nie będziesz.
Strony: 1 2

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.