FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
100 zł PRL Helena Modrzejewska
100 zł PRL Helena Modrzejewska

Towarzystwo Wzajemnej Adoracji.

Strony: 1 2
Profil Profesjonalny
27 stycznia 2012
Jakie są zyski z "odkurzania"? Jeśli komuś zależy na tzw. oglądalności, a ma tych swoich ulubieńców dziesiątki, to "odkurzając" zachęca ich do odwiedzenia swojego muzeum, a ci co się dadzą namówić nabijają licznik. Takie są zyski moim zdaniem.
Przy okazji mam pytanie: Jak edytuję eksponat, a następnie klikam na "Zapisz" (bez względu, czy dokonam jakiś zmian, czy nie), to ci co lubią moje muzeum otrzymują informację o "odkurzeniu" eksponatu. Ale jest też drugi przycisk "Edytuj opis", a potem "Zapisz". I właśnie nie wiem, czy wtedy też wszyscy są o tym fakcie poinformowani, czy nie? Sam tego nie mogę sprawdzić.
Profil Profesjonalny
28 stycznia 2012
Jeszcze uzupełnienie do poprzedniego postu. Napisałem:
Jeśli komuś zależy na tzw. oglądalności...
Zabrzmiało to tak, jakby to było coś niezwykłego, rzadko spotykanego, może nawet niezbyt pozytywnego. Oczywiście tak nie jest. Każdemu zależy i w tym celu pokazuje swoje zbiory. Gdyby nie zależało, to trzymałby wszystko w szufladzie, albo na półce w swoim domu.
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
28 stycznia 2012
edytuj eksponat -> zapisz - jest powiadomienie
edytuj opis -> zapisz - jest powiadomienie

że kustosz odkurzył eksponat
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
28 stycznia 2012
Skoro wsadziłem, to się odniosę... normalka, dodajesz, poprawiasz za chwilę zauważone błędy ... jest ok. zauważasz po tygodniu lub dopisujesz coś... powtarzam COŚ... jest ok. ale jak przez miesiąc co dwa dni ktoś odkurza... i nic z tego nie wynika... nie jest ok.... parę razy pisałem na pw. do niektórych...
Dodam jedno...(lizusostwo???) jak "tyfus" odkurza zawsze oglądam i czytam...
Dodaj komentarz
Strony: 1 2

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.