30.03 - koniec FSO Warszawa na forum Kolekcjonerstwo ogólnie czyli o wszystkim i o nicz / Kolekcjonerstwo - dyskutuj w MyViMu.com
FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

LOSOWY EKSPONAT
BAGNET POLSKI WZ.24
BAGNET POLSKI WZ.24
BAGNET POLSKI WZ.24
BAGNET POLSKI WZ.24
BAGNET POLSKI WZ.24
BAGNET POLSKI WZ.24
BAGNET POLSKI WZ.24
BAGNET POLSKI WZ.24

30.03 - koniec FSO Warszawa

30 marca 2010
Przeglądałem eksponaty Kolegi maniek78m i zobaczyłem tam znaczek z Warszawą M-20: http://myvimu.com/exhibit/2192

To jako ciekawostkę mogę podać, że właśnie 30 marca 1973 roku zaprzestano produkcji tego samochodu.

Ktoś miał okazję poruszać się po szosach tym pojazdem?
25 kwietnia 2010
Chodzi ci o model dokladnie ten na znaczku czy ogolnie o Warszawe?
Moj staruszek odkad pamietam byl rozkochany w tym samochodzie. Cale dziecinstwo jezdzilem Warszawami. Od garbuski z chromowana atrapa z przodu po najnowszy model.
Ojciek je kupowal, remontowal, pojezdzil rok, sprzedawal i tak w kolko. Swietny prosty samochód, nie pamietam zeby kiedykolwiek sie zepsul, a jezdzilismy sporo. Kanapa przednia rozkladana do tylu, razem z tylna kanapa tworzyly jedno wielkie lozko wewnatrz wozu z dostepem do bagaznika od wewnatrz - fenomenalna sprawa jesli chodzi o camping. Prowadzilem kilka razy nawet ale bajtel bylem i ledwie widzialem z za kierownicy :)
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.