FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
chrobry

Powiekszanie zdjęć.

30 marca 2010
Witam. Interesuje mnie czy któryś z szanownych kolegów ma już jakieś doświadczenia z publikacją gazet. Mianowicie chodzi mi konkretnie oto, iż po wstawieniu zdjęć do muzeum w naprawdę dobrej i czytelnej rozdzielczości stają się one mniej czytelne (w przeglądarkach o parokrotnym powiększeniu widać najdrobniejsze szczegóły). Praktycznie przy jednokrotnym powiększeniu jakie można wykonać w MYVMU czytelne są tylko tytuły artykułów. Jeżeli ktoś wie, jak można zaradzić temu problemowi, bez dzielenia strony gazety na kawałki, za informację byłbym wdzięczny.
31 marca 2010
Jasne. ZA niedługi czas będzie można oznaczyć część fotki kwadracikiem i dać info, że na drugiej fotce jest powiększenie;-)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
31 marca 2010
a może od razu przez click - przełączyć na powiększenie?
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.