FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
UE Slovenija

Karty pocztowe naszego Kustosza w miesięczniku 'Odkrywca'

Profil Profesjonalny
23 marca 2012
Pragniemy podziękować p. Witoldowi, Starszemu Kustoszowi myvimu.com, za udostępnienie niezwykle ciekawych materiałów ikonograficznych, jakie posłużyły do zobrazowania materiału w pełnej wersji ( z ikonografią ) dostępnego w kwietniowym i nadchodzącym, majowym wydaniu mc. Odkrywca.

Wersja artykułu dostępna jest także w dzisiejszym wydaniu portalu interia.pl
na stronie głównej lub tutaj
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
23 marca 2012
No cóż ja również dziękuję za promocję zbiorów, które tylko wtedy mają sens, gdy są oglądane i komentowane i w różnoraki sposób (tu są pewne niechlubne wyjątki) wykorzystywane. Przy okazji gratuluję autorowi świetnego artykułu i sprawnego pióra.
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
23 marca 2012
a ja widziałam w Odkrywcy jakiś tydzień temu albo wcześniej ....tak z babskiej ciekawości zajrzałam a tu widzę kartki mi znajomo wyglądające ....no no no...
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
23 marca 2012
Marzy mi się stała wystawa poświęcona I wojnie światowej na Mazurach zorganizowana w którymś z naszych muzeów . Przecież to jest wielka historia, mogąca przyciągnąć turystów z całej Polski ale i za granicy. Chciałbym by było to zrobione wspólnie z tak zwanymi poszukiwaczami skarbów (nie lubię tego określenia, bo sugeruję ono poszukiwania w celu wzbogacenia się). Tak by dało się uratować/zapisać kontekst większości znalezisk dotyczących tej tematyki. Niestety taka współpraca jest niemożliwa przez co tracimy bezcenne okruchy wiedzy, które można by było próbować łączyć w całość. Jaka jest szansa , że gdy ktoś trafi na ten „skarb” (jeśli jeszcze nie został znaleziony) pochwali się tym? Bliska zeru? I słusznie. Głupotą byłoby oddać państwu coś czego to państwo nie zgubiło i czego nie szuka. Co najwyżej liczy na to, że ktoś to znajdzie i będzie na tyle …, że mu to odda.
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.