FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
puszka na maskę przeciw gazoą z 1939r
puszka na maskę przeciw gazoą z 1939r
puszka na maskę przeciw gazoą z 1939r
puszka na maskę przeciw gazoą z 1939r
puszka na maskę przeciw gazoą z 1939r

[kupie]kubelwagen oraz lacznosc niemcy

29 kwietnia 2012
poszukuje/kupie czesci do kubelwagena [niekoniecznie ladny stan],
cale lub czesci do radiostacji Torn b1...[do innych tesz], kupie wszystko z lacznosci niemieckiej ww2.
info na maila lub priv.
[email protected]
2 maja 2012
jeśli chodzi o kubla myślę ze najlepiej obserwować alle w róźnych kategoriach gdzie mogą się pojawić takie elementy, jeździc po motobazarach itp warto poczytać prasę dla " retro-zmotoryzowanych", ja może znajdę u siebie 2 felgi do kubla ale nie obiecuje, wiem że kiedyś takie miałem. Ogólnie najłatwiej w czechach kupić kubelwagena w wersji "zrób to sam" i masz nówki częsci i nie szkoda będzie takim jeździć po rekonstrukcjach zlotach itd Czesi robią już chyba niemal wszystkie częsci do kubla.
ja za to jestem zainteresowany kupnem całego kubla- jakby ktoś miał info to tez bym był wdzięczny za info.
wracajac do tematu części ja chętnie nabędę czesci do Opli Blitz w różnych wersjach ;D
12 maja 2012
http://allegro.pl/schwimmwagen-kubelwagen-opel-kdf-kola-i2335402105.html może to sie przyda?, ja swoich felg niestety nie moge sie doszukać
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.