FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Malecki - Wnętrze pracowni
Malecki - Wnętrze pracowni

Problem z dodawaniem zdjec.

Strony: 1 2
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
26 kwietnia 2018
U mnie jest problem z dodawaniem zdjęć do prywatnych wiadomości do użytkowników serwisu myvimu oraz - tak jak w tym przypadku - do posta.
SCHOWEK - widzę jakieś stare foty,
ZDJĘCIA Z INTERNETU - po wklejeniu linku do zdjęcia, wywala błąd
WYBRANE ZDJĘCIA (kliknij aby dodać plik) - po kliknięciu w "krzyżyk" - brak jakiejkolwiek reakcji...
Chciałem znajomemu przez prywatną wiadomość na myvimu wysłać foty i nie poszło...
26 kwietnia 2018
Na jakim urządzeniu? Jaka przeglądarka?
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
26 kwietnia 2018
komputer - Google Chrome - problem
telefon - Google Chrome - problem
komputer - Internet Explorer - łapka na "krzyżyku" się pokazuje, otwierają się pliki na komputerze, po próbie załadowania zdjęcia pojawia się komunikat: "Wystąpił błąd połączenia, proszę spróbować za chwilę".

Jutro sprawdzę jeszcze z innego kompa, ale z poziomu telefonu, jak pisałem powyżej, przez Google Chrome nie idzie...
Dodaj komentarz
Strony: 1 2

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.