FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Akcja gaśnicza straży ogniowej.

Problem z dodawaniem zdjec.

20 maja 2012
witam.

Otow mam problem z dodawaniem zdjec.
Zaznaczam plik, wysyła sie po czym mam komunikat "Wgrywanie sie nie powiodło. Brak pliku" i kaze wgrac odnowa. Ten sam blad dostaje przy Zaawansowanym i Uproszczonym trybie dodawania.
20 maja 2012
Ten sam problem mam i ja :D
20 maja 2012
Niedziała na IE 8 i Comodo 19 (odmiana Chrome 19) i system XP. Zmienialem rozmiar, DPI z 300 na 150 oraz nazwe ale nic z tego.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
20 maja 2012
sprawdźcie
1. fotka na dysku lokalnym HD - nie usb (utrata komunikacji - portu USB - również czytnika kart)
2. połączenie przez LAN kablowy - czyli nie Wi-Fi (time outy - gubienie pakietów)

chrome via GSM - idzie
20 maja 2012
Wszedzie sie da a Tutaj ma byc problem z Wifi ? Bezprzesady Netia 20/1 MB i nie ma z niczym problemów, az do dzisiaj, juz nawet pokusilem sie o przeinstalowanie Javy i flasha ale nic z tego.

Zdjecia leca z HDD.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
20 maja 2012
sprawdziłeś na sznurku?
20 maja 2012
Problem rozwiazany.
Skrypt do Uploadu przyjmuje pliki jpeg o max. rozmiarze do 2MB a moje maja ponad 5MB, szkoda tylko ze nie jest to nigdzie napisane, pomimo iz kaze sie wzucac pliki o jak najlepszej jakosc z Tu blokada.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
20 maja 2012
...Zmienialem rozmiar, DPI z 300 na 150 oraz nazwe ale nic z tego...
to coś Ci nie wyszło...
20 maja 2012
Jak juz napisalem, przyjmuje plik jpeg 2MB, wiekszego juz nie.
20 maja 2012
Limit został zwiększony do 15MB. Zapraszam do uploadu kolekcji :-)
20 maja 2012
Przydalo by sie jeszcze info przy ikonie dodawania albo w opisie przyniej, tam gdzie jest max 8 zdjec, o max. rozmiarze zdjecia :-)
Profil Profesjonalny Moderator
20 maja 2012
Admin dostanie po glowie za standardowe limity na nowej maszynie. Tomek to wlasnie nasz admin i kolekcjoner etykiet zarazem.
Profil Profesjonalny
21 maja 2012
A ja nie mogę wysłać żadnej wiadomości z zakładki "Wiadomości". Coś się po tym "przemeblowaniu" pokiełbasiło (mówiąc delikatnie).
21 maja 2012
wysyłanie - w tej chwili - jest bezcelowe
odbiorca nie będzie w stanie odczytać poczty
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
21 maja 2012
ale odczyta tytuł i pierwsze słowa - trzeba się więc streszczać ;)
Profil Profesjonalny
21 maja 2012
Szanowni Kustosze, prace nad przywróceniem porządku trwają, przepraszamy za niedogodności i prosimy o wybaczenie..
Profil Profesjonalny Moderator
21 maja 2012
Dzisiaj o północy wszystko wróci na swoje miejsce. Aktualnie niektóre starsze komentarze mogą być podpięte pod inne eksponaty niż te których dotyczyły.

W tej chwili trwają prace nad egzorcyzmami nad serwisem oraz dodatkowo już dla rozrywki przypalamy w naszej sali tortur pięty administratorowi za ciekawy początek weekendu.
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
21 maja 2012
diabłu ogień nie straszny, ja tam bym w święconej wodzie wykąpała ...
Moderator
21 maja 2012
Problem z prywatnymi wiadomościami i zdjęciami został naprawiony. Czy widoczne są jeszcze jakieś błędy w działaniu serwisu?
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
21 maja 2012
na stronie głównej brak panelu z nowościami na blogu (poszedł w diabły ?), ale nie wiem czy to błąd..
Profil Profesjonalny Moderator
21 maja 2012
Jednak sie przejde po wode swiecona i pokropie naszego admina...
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
5 czerwca 2017
Nie mogę dodać zdjęć w prywatnych wiadomościach... czy tylko ja tak mam?
Kustosz
6 czerwca 2017
Nie tylko ty, po kliknięciu na tą zieloną ikonkę nie c się nie dzieje..
6 czerwca 2017
wiadomość zablokowana
7 czerwca 2017
Czy jeszcze ktoś ma problem z dodawaniem zdjęć w prywatnej wiadomości? Nauczeni doświadczeniem, że nawet jak u nas wszystko działa, to wcale nie znaczy, że będzie działało tak samo u Was, prosimy o wszelkie zgłoszenia tej nieprawidłowości ;)

Co się dzieje po kliknięciu ikonki dodawania zdjęcia? Czy macie również problem z uzyskaniem dostępu do schowka (np. przez menu "Moje miejsca")? Prosimy od razu o sprawdzenie czy ten błąd występuje również przy użyciu innych przeglądarek.
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
26 kwietnia 2018
U mnie jest problem z dodawaniem zdjęć do prywatnych wiadomości do użytkowników serwisu myvimu oraz - tak jak w tym przypadku - do posta.
SCHOWEK - widzę jakieś stare foty,
ZDJĘCIA Z INTERNETU - po wklejeniu linku do zdjęcia, wywala błąd
WYBRANE ZDJĘCIA (kliknij aby dodać plik) - po kliknięciu w "krzyżyk" - brak jakiejkolwiek reakcji...
Chciałem znajomemu przez prywatną wiadomość na myvimu wysłać foty i nie poszło...
26 kwietnia 2018
Na jakim urządzeniu? Jaka przeglądarka?
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
26 kwietnia 2018
komputer - Google Chrome - problem
telefon - Google Chrome - problem
komputer - Internet Explorer - łapka na "krzyżyku" się pokazuje, otwierają się pliki na komputerze, po próbie załadowania zdjęcia pojawia się komunikat: "Wystąpił błąd połączenia, proszę spróbować za chwilę".

Jutro sprawdzę jeszcze z innego kompa, ale z poziomu telefonu, jak pisałem powyżej, przez Google Chrome nie idzie...
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.