FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Zasłuzony Pracownik Kop.Anhydrytu Nowy Ląd
Zasłuzony Pracownik Kop.Anhydrytu Nowy Ląd

Buttonarium

Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
30 maja 2012
Pozwolę sobie na wpis odnośnie akcji mojego serdecznego kolegi i przyjaciela - rwb, który prowadzi znaną prawie wszystkim, stronę o guzikach : Buttonarium.

Stronka ma iść z duchem czasu i być coraz bardziej profesjonalna ... niestety, jak się okazuje, realia życiowe czasem sprowadzają człowieka do parteru - stąd apel rwb. szczegóły tutaj :

http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=705134#1441220

"Witam,
Od 12 lat prowadzę w Internecie Buttonarium, czyli stronę poświęconą kolekcjonowaniu guzików – filobutonistyce. Cały czas mozolnie udoskonalam ją, a także wzbogacam o coraz to nowe eksponaty. Stale dbam o rzetelność zamieszczanych tam informacji. Strona ma już stałe grono odbiorców. Obecna wersja Buttonarium jest jej drugą wersją, pierwsze wydanie było bardzo, bardzo proste i ubogie. W obecnej wersji Buttonarium funkcjonuje od 1 czerwca 2009 roku, czyli już 3 lata. Na dzień dzisiejszy, wiele rzeczy należałoby już unowocześnić i dostosować do zmieniających się i stale rosnących wymagań i potrzeb odbiorców. Systematycznie dochodzą do mnie informacje co można by jeszcze zmienić i co można by jeszcze dodać na stronie. Modernizacja Buttonarium przerosła już moje umiejętności i możliwości, dlatego doszedłem do wniosku, że trzeba tą pracę zlecić profesjonaliście. Skoro ma to być zrobione profesjonalnie, to znaczy, że nie obejdzie się bez kosztów. Jak się dowiedziałem, na modernizację strony potrzeba jest ok. 2000 złotych.
Ponieważ kwota ta przerasta już moje możliwości (co roku płacę już za jej utrzymanie), dlatego postanowiłem zwrócić się do Was z prośbą wsparcia finansowego tego przedsięwzięcia. Jeśli macie chęć wesprzeć Buttonarium, to zapraszam do wzięcia udziału w aukcji na Allegro:

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=525064

Zwycięzca aukcji zostanie uhonorowany wpisem na stronie Buttonarium. Wpis znajdzie się oczywiście już w nowej wersji strony i będzie informował, że dana osoba wsparła finansowo ostatnią jej modernizację. Satysfakcja gratis .

Proszę pamiętać, aby w tytule przelewu koniecznie dopisać: Buttonarium plus własny nick.
W przypadku wzięcia udziału w aukcji proszę też o potwierdzenie dokonanego przelewu mailem na mój adres: [email protected]

W nowej wersji strony zamierzam rozbudować możliwości wyszukiwarki guzików, a także umożliwić łatwiejsze dopisywanie komentarzy pod guzikami. Wybrane osoby będą miały możliwość edycji opisów pod eksponatami. Mam nadzieję, że zmiany w nowej wersji Buttonarium szybko zaprocentują poprawą jakości zawartych tam informacji oraz ich wzbogaceniem.

Zapraszam do wzięcia udziału w aukcji.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o maila – [email protected]
rwb

Ps. Posta tej samej treści umieściłem na kilku zaprzyjaźnionych forach internetowych."
Starszy kustosz
9 czerwca 2012
Dzięki Tytus za ten wpis i za miłe słowa.
Do tej pory udało się zebrać połowę potrzebnej kwoty. Z aktualną sytuacją można zapoznać się na tutaj. Przy okazji tej akcji przeczytałem wiele pochlebnych słów pod adresem Buttonarium, dzięki którym wiem, że moja praca ma sens.
Zachęcam użytkowników MyViMu do wsparcia modernizacji strony o guzikach.
Robert - rwb
Starszy kustosz
16 czerwca 2012
Informuję wszystkich zainteresowanych, że łącznie z zadeklarowanymi wpłatami, udało mi się zebrać całą kwotę potrzebną na modernizację Buttonarium. Prace nad nową wersją strony już się rozpoczęły. Mam nadzieję, że nowe rozwiązania szybko wpłyną na poprawę wartości merytorycznej prezentowanych na stronie informacji, jak również spowodują, że zmniejszy się ilość błędów występujących w niektórych opisach guzików.

Korzystając z okazji, chciałem bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom, które postanowiły wspomóc modernizację strony, jak również chciałem też podziękować za wiele miłych słów pod adresem Buttonarium. Cieszę się, że wspólnie tworzymy wartościowe źródło informacji na temat tego bardzo ciekawego i stale się rozwijającego hobby.

Lista wspierających znajduje się na stronie: http://www.buttonarium.eu/lista.php

Pozwólcie, że podzielę się z wami jeszcze jedną refleksją.
Sprawność i powodzenie tej akcji dowodzi, że polscy "poszukiwacze skarbów" nie są nastawieni tylko i wyłącznie na zysk. Wyraźnie widać, że chodzi im o coś więcej niż tylko pieniądze i kiedy trzeba chętnie i łatwo sięgają do własnej kieszeni żeby wspomóc jakiś sensowny cel.

jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję

Robert - rwb
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.