FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Anne Bertho

Mini konkurs - obstawiamy wynik meczu, pokazujemy pamiątki futbolowe i...

Strony: 1 2
Profil Profesjonalny
13 czerwca 2012
A może pokażcie zdjęcia gadżetów związanych z mistrzostwami - te z ulicy i z samochodów, szaliki i balony, czapki, co znajdziecie w obiektywie - zrobimy galerię na blogu i linki do muzeów tych Kustoszy, którzy tu swoje obserwacje zamieszczą ;) To także będą niebawem pamiątki..
Profil Profesjonalny
13 czerwca 2012
Zdjęcia gadżetów związanych z mistrzostwami - brak ograniczeń narodowościowych i barw, wszystko dozwolone ( wesołe Rosjanki także ): wklejajcie tutaj swoje obserwacje foto.

Tak, zrobimy wystawę, opublikujemy na blogu, dodamy linki do muzeów tych Kustoszy, którzy wezmą udział w zabawie - to także niebawem będą pamiątki. Najciekawsze zdjęcie nagrodzimy super-niespodzianką. Fajną. A wy wybierzecie zwycięzcę..
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
13 czerwca 2012
Kilka oficjalnych pocztówek na Euro 2012 ;) kupione dzisiaj i wczoraj.
Do tego będą jeszcze znaczki...i za parę dni siuuup na postcrossing pójdą
w świat.......
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
13 czerwca 2012
pozwoliłam sobie też na mały kąśliwy żart....z lewej te same budynki na warszawskiej Pradze - zdjęcie robione chyba w marcu, ale dokładnie tak wyglądały jeszcze kilka dni temu; w oka mgnieniu (nie wiem kiedy ) chłopaki złapali za drabiny i zawiesili "zasłony".....na Euro...

Profil Profesjonalny Starszy kustosz
15 czerwca 2012
Normalnie mnie zamurowało... - market budowlany "Mrówka" - wróciłem do domu po aparat.
Już nie tylko Błaszczykowskie ale i Adamiakowa i wszyscy możemy pokopać na Euro 2012.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
15 czerwca 2012
Wtrącę jeszcze swoje 200 groszy... Ludzie stali w kilometrowych kolejkach, mnie trafiło się bez kolejki i po normalnej cenie w Krośniewicach...
Profil Profesjonalny
16 czerwca 2012
Jak nastroje przed spotkaniem z drużyną Szwejków? Jak mawiał - spotkajmy się o 6 po wojnie...
16 czerwca 2012
Dziś powtórka najazdu Brzetysława z 1039 r.
Profil Profesjonalny
16 czerwca 2012
Te szpadle to chyba do naparzania się w stolicy :P
16 czerwca 2012
Za niedlugo meczyk :D Stawiam 2:0 dla naszych ;D
16 czerwca 2012
Obstawiam 2:1 dla Polski
Profil Profesjonalny
16 czerwca 2012
O 6 po wojnie czyli nic się nie stało. Ma może ktoś knedle na kolację, z dobrym svetlym lezakiem ? Najlepiej 2,8 brzeczki? Było niegdyś takie w sklepach: 8%
Profil Profesjonalny
16 czerwca 2012
A mogłem się uczyć na egzamin.... :)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
16 czerwca 2012
Nic się nie stało... chłopaki nic się nie stało... za 128 lat znowu euro u nas:)))
17 czerwca 2012
W naszym przypadku zawsze się nic nie dzieje :D
Starszy kustosz
17 czerwca 2012
Patałachy kur.....mać i tyle. Nawet głupia Grecja przeszła. Paplaniny medialnej tyle że szkoda gadać. Po meczu z Grecją jak przeczytałem w gazecie "Wygrana do połowy" to coś chyba nie tak.... Nakręcanie publicznie tłumów, że wszystko przecież ok mimo remisu "wygrana...."
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
17 czerwca 2012
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/545440_10150900090606395_1897060153_n.jpg
Starszy kustosz
18 czerwca 2012
Dobre he he. Dzięki temu euro u nas pozostaną nam jedynie drogi i stadiony. Kolejny plus to że ludzie mieli pracę, niektórzy chociaż na chwilę....
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
6 lipca 2012
Na pocieszenie gadżecik z lat 80-tych... z przypomnieniem, że już za dwa lata Mistrzostwa Świata.
Mam nadzieję, że nie będzie większego smrodu jak opary pozostałe w buteleczce;), chociaż prezesunio znowu będzie kandydował.....
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
4 września 2012
...
Dodaj komentarz
Strony: 1 2

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.