FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

LOSOWY EKSPONAT
D:G.CHRISTIAN.DUX (XV) SIL.L.B.&WOLAV - 01Kop.5473
D:G.CHRISTIAN.DUX (XV) SIL.L.B.&WOLAV - 01Kop.5473

obrazki z gum Turbo

31 marca 2010
witam
ja co prawda doskonale wiem co posiadam ale niestety nie chcąc popełnić błędu chciałbym zapytać w jakim dziale konkretnie mógłbym umieścić swoją kolekcję, jeśli się juz zdecyduje
czy dział kolekcjonerstwo, czy papier, czy może inne
zdaje sie w dziale kolekcjonerstwo jest podpunkt pamiątki prl - być może tam będzie to pasowało
a propos czy ktoś z Was szanownych kolekcjonerów posiada jeszcze takowe obrazki z gum Turbo??
jeśli tak serdecznie zapraszam do rozmowy bądź proszę o kontakt
chętnie nawiążę jakąkolwiek współprace w tym zakresie
piszcie tu bądź na djroob33@wpl

pozdrawiam
showtek
1 kwietnia 2010
Każdą kolekcję można przypisać do maksymalnie 5 różnych kategorii. Kategorie można również rozbudowywać we własnym zakresie, tworząc dalsze odgałęzienia.

Wydaje mi się, że dobrymi miejscami do kolekcji obrazków mogą być np.

• Kolekcjonerstwo - Inne - Obrazki z gum - Turbo

• Papier - Inne - Obrazki z gum - Turbo

Pogrubiłem kategorie, które będzie będzie trzeba utworzyć samodzielnie.
1 lipca 2010
oj mam tego też całą masę z 400 sztuk będzie pewnie!

pozdro dla zbieraczy!
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
6 listopada 2010
...czasem człowiek coś zrobi w pośpiechu i potem żałuje...też zbierałam kiedyś i miałam poważną "kupkę"...trzymałam ułożone, kolejno numerami....i co się z nimi stało ? nie pamiętam...ale to zawieruchy naszych czasów je porwały (tak jak i inne pamiątki z dzieciństwa o wyłącznie wartości sentymentalnej).....pamiętam, że dla zdobycia brakującego obrazka kupowałam dziesiątki gum za kieszonkowe a potem w pokuju na talerzu piętrzyły się rozpakowane gumy turbo, których już nie miałam siły żuc ......muszę koniecznie ...odbudowac swój zbiorek ;)
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.