FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Szwajcaria - Seealpsee
Szwajcaria - Seealpsee

Ukryte mniej lub bardziej możliwość MyViMu

Profil Profesjonalny Moderator
31 marca 2010
W tym wątku napiszemy jakie możliwości ma MyViMu, od razu odpowiemy na pytania co i jak działa.

Niektóre są mniej lub bardziej widoczne a niektóre całkowicie zakręcone. My je znamy :) Wy z naszą pomocą poznacie.
1 kwietnia 2010
bocian powiedz mi drogi, czy w kazdej chwili moge dodawać zdjęcia do muzeum mojego i ściągać oraz edytować opisy jak i muzeum tak i eksponatów, bo z grupą zakładamy muzeum medyczne, i szczegułowe opisy itp, po za tym napisz do mnie na maila, czy na jakas prywatną wiadomość, mam fajny pomysł na nagrody i współprace :)
1 kwietnia 2010
Wszystkie eksponaty i kolekcje można w dowolnym momencie edytować. Zaraz się również odezwę na PW.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
1 kwietnia 2010
konkretnie - jak zmienić nazwę kolekcji...?
1 kwietnia 2010
konkretnie - jak zmienić nazwę kolekcji...?


Moje konto -> Moje muzeum -> wybieramy z menu naszą kolekcję. Przy podglądzie pojawi się opcja "Edytuj kolekcję"
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
1 kwietnia 2010
to wiem ... nie zadziałało bo:
- bariera ilości znaków - za mało by ładnie i precyzyjnie nadać tytuł...
4 kwietnia 2010
Czy można przenosić eksponaty między kolekcjami ?
Bo teraz się okazuje, że w jednej kolekcji może być tylko 100 eksponatów i wyszedł mi groch z kapustą :?
A chciałbym to jeszcze jakość podzielić, np. polskie, radzieckie... lub motocykle, samochody...
4 kwietnia 2010
Cały czas tak samo... wchodzisz w eksponat->edycja-> zmieniasz wybrana kolekcję i zapisujesz ;-) Przynajmniej w teorii ;-)
4 kwietnia 2010
Faktycznie, to było za proste, ja cały czas kombinowałem na szczeblu całej kolekcji.
Dzięki ;)
4 kwietnia 2010
Na pewno da się stworzyć prostszy mechanizm i na pewno spróbujemy ;-)
6 kwietnia 2010
Zapraszamy na nowe forum poświęcone w całości poszczególnym funkcjom w MyViMu: http://myvimu.com/group/myvimu/27
Starszy kustosz
17 kwietnia 2010
Udało mi się dodać własne muzeum do ulubionych :))
17 kwietnia 2010
Wysoka samoocena to podstawa ;-)
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.