FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Aleksander III Macedoński
Aleksander III Macedoński

Punkty za uzupełnienie opisu.

23 lipca 2012
Witam!
Dziś zajrzałem do zakładki "Pomoc w uzupełnieniu opisów" i zauważyłem, że posiadam 70 punktów i tak z ciekawości pytam - do czego służą te punkty ? Czy mają tylko charakter poglądowy pokazujący ile uzupełniłem opisów itp. czy na przykład w przyszłości można będzie je na coś wymienić ?
Pozdrawiam.
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
23 lipca 2012
temat jest w fazie przyszłościowej. maja/będą bonusy z tego ... :))
Profil Profesjonalny Moderator
23 lipca 2012
System ten będzie pozwalał wynagrodzić osoby szczególnie aktywne w życiu serwisu oraz skorzystać z nowych usług i bardziej zaawansowanych funkcjonalności.

Mogę uchylić rąbka tajemnicy ale jednym z celi jest również umożliwienie kolekcjonerom otrzymania korzyści z ich hobby i zbiorów. Jak na razie utknęło w fazie prawnej i podatkowej i czekamy na analizy i wytyczne US.
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
23 lipca 2012
...tak, ci z US to wszędzie się panoszą, nawet od naszych ciężko zapracowanych punkcików za pomoc w opisie trzeba podatki odprowadzać...na co nam przyszło.....
24 lipca 2012
Dziękuje za odpowiedzi : )
Profil Profesjonalny Moderator
25 lipca 2012
US się nie panoszy natomiast polskie prawo nie jest przygotowane na XXI wiek. US sam nie wie co robić w niektórych przypadkach. Szczególnie przerażają ich tematy wirtualne.
Ostatnio musiałem składać pisemne oświadczenie tłumaczące co to jest "startup w okresie inkubacji" :)
25 lipca 2012
Polska niby kraj rozwinięty a jednak wciąż zacofany :).
25 lipca 2012
Ja też bym zgłupiał czytając takie hasło :P
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
25 lipca 2012
no akurat w tym przypadku to się urzędnikom nie dziwię....bo to raczej brzmi jak nazwa tajemniczego klona z gwiezdnych wojen albo cuś;) ...hehe...ale taki już mamy język, że się nam rozwija bez przerwy i ciężko nadążyć....
23 września 2012
I jak tam ? Sprawa poszła do przodu ? :)
Profil Profesjonalny Moderator
8 października 2012
System gotowy ale nadal tkwi w biurze rachunkowym i US :(
10 października 2012
Ot biurokracja :(
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.