FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Cayman

Kategorie główne - podkategorie

31 marca 2010
Witam wszystkich !!

W dniu dzisiejszym otrzymałem e-maila od Bociana, który jak mniemam otrzymał niejeden użytkownik bądź to "Odkrywcy" lub MyViMu. Chodź na "Wirtualne muzeum" trafiłem już wcześniej (banery na "Odkrywcy") to muszę przyznać, że strona nie przytrafiła mi od razu do gustu. Oczywiście żeby mnie nikt źle nie zrozumiał popieram ideę stworzenia czegoś takiego jak "Moje wirtualne muzeum" w 101% i pomysł uważam za rewelacyjny, ale... No właśnie !! Po pierwsze to właśnie kwestia kategorii. Moim skromnym zdaniem powinno być tak, że kategorie i podkategorie może dodawać tylko i wyłącznie administrator strony na wyraźną prośbę użytkownika. Jeżeli zostanie tak jak jest to po pewnym czasie dokopanie się do czegokolwiek będzie graniczyło z cudem, a i na pewno powstanie niepotrzebnie wiele takich samych kategorii. Prosił bym administratorów o rozważenie tej kwestii dopóki stronka nie jest jeszcze bardzo rozbudowana (moja propozycja to struktura kategorii ala Allegro - łatwe i przejrzyste). Kolejną bolącą mnie sprawą jest sama nazwa strony MyViMu. Portal jest typowo polską stroną więc i nazwa powinna kojarzyć się nam wszystkim z czymś swojskim. Skrót MyViMu w żaden sposób nie nasuwa na myśl słowa MUZEUM !! Również i tą kwestie radził bym przemyśleć, gdyż moim zdaniem sam adres stronki jest też winą małego zainteresowania stronką !!

Na razie tyle !! Dziękuje za uwagę i pozdrawiam wszystkich !!

P.S. Naprawdę zależy mi żeby powstało coś wyjątkowego, a nie śmietnik, który po jakimś czasie trzeba będzie tylko zaorać
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.