Płaszcz z 2 wś oryginalny na forum Giełda / MyViMu - dyskutuj w MyViMu.com
FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

LOSOWY EKSPONAT
Rogatywka garnizonowa wz.35

Płaszcz z 2 wś oryginalny

19 września 2012
Witam,posiadam płaszcz po dziadku,stan dobry(przez wiele lat leżał na strychu),oryginalne guziki(orzełek bez korony),zimowy.Ile jest wart jeśli ktoś się orientuje?
19 września 2012
Z wojną ten płaszcz nie ma wiele wspólnego.
Na tak postawione pytanie ktoś kiedyś odpowiedział: jest wart tyle ile ktoś zapłaci.
Wystaw na Allegro i będzie jasne ;)
20 września 2012
Chyba, że bardzo chcesz się go pozbyć bez wystawiania na Allegro, to dam flaszkę ;)
20 września 2012
A ja dwie ;)
20 września 2012
I widzisz kolego- najlepiej wystawić na Allegro, bo zawsze znajdzie się ktoś kto da więcej ;)
21 września 2012
Skoro już przeliczamy na flaszki,to czekam kto da trzy,hehe:)
a tak na poważnie-chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o tym płaszczu...
21 września 2012
Musiałbyś dać fotkę od tyłu
21 września 2012
Co tu duzo gadac ?? Plaszcz oficerski wz52 LWP'owski. produkowany do 1960r.
21 września 2012
Fakt- zwykły śmiertelnik raczej by takiej podszewki nie miał
22 września 2012
cobra10225 dzięki-przynajmniej wiem co to za płaszcz;)
22 września 2012
Co do zdjęcia z tyłu-jutro wrzucę,bo nie mam czasu-dzieciaki,hehe
26 września 2012
Przepraszam za spóźnienie:) Jak obiecałam zdjęcia tyłu płaszcz oraz podszewki-płaszcz jest trochę przetarty na ramionach,ale nie tragicznie-nie zauważyłam dziur,brakuje na pasie z tyłu guzików(chyba 2) oraz na dole jednego.Jest wielu zainteresowanych lecz nie wiem za ile go "opchnąć":) Jeśli ktoś byłby w stanie mniej więcej określić jego wartość-byłabym wdzięczna:)Pozdrawiam wszystkich:)
27 września 2012
Kiedys takie plaszcze chodzily na allego po 400 a nawet 500, ja swoj kupilem za 150, a czasami nawet po 70pln chodzily i to takie same stany i wzory ;) Wrzuc go na allegro a sie przekonasz ;)
28 września 2012
Dzięki wielkie-pewnie wrzucę:)
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.