FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
częśći pruskiego orła
częśći pruskiego orła

gotowanie - terenowe

Profil Profesjonalny Starszy kustosz
3 listopada 2012
czyli testy polowe kuchenki benzynowej szmel-3
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
3 listopada 2012
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
3 listopada 2012
jajecznica na cebuli
jajecznica na grzybach
grzyby duszone z kiełbasą
kawa
herbata
----------
15 stopni ciepła
mały wiatr
czas przygotowania 30 minut - ze zjedzeniem
--------------
dwa palniki - bardzo przydatne
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
3 listopada 2012
i fioletowy soczek z leśnych owoców ;)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
3 listopada 2012
soczek niezbędny przy odpalaniu fire-maszyny
a na fotce z premedytacją...
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
3 listopada 2012
I bym powiedzieć chciał.... i ja tam byłem ... ale musiało by być również, że piłem.... to może i lepiej, że nie:))) Pije się zawsze z premedytacją... w sumie to jak Ferdek Kiepski powiadał - " nie ważne co... ważne, żeby sponiewierało..." Ale póki co - kolega jest , znaczy się i będzie;))) - sorki za głupie żarciki.
Profil Profesjonalny
3 listopada 2012
Ale yuppi bystra! Zaraz fioletowy soczek wypatrzyła. Ale jeśli to ten z trupią główką, to kuchenka spirytusowa, a nie benzynowa.
No i samochodzik już taki trochę "kultowy". Prowadziłem kiedyś taki z Mazur do Warszawy w zimie. Strasznie wiało ze wszystkich dziur, ale było "weterańsko".
Pozdrówka.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
4 listopada 2012
...Ale jeśli to ten z trupią główką, to kuchenka spirytusowa, a nie benzynowa...
nie masz racji
równie dobrze mogła tam leżeć podpałka grillowa - w kostkach - i kuchenka byłaby "na paliwo stałe"?

ale o technice użytkowania potem...
Profil Profesjonalny
4 listopada 2012
Dobrze, dobrze, nie ma o co się spierać. W końcu podpałką może być nawet wysuszone krowie łajno, z przeproszeniem. Ważne, że wycieczka się udała, grzybki nie były trujące, a wszystko razem smaczne.
A mnie najbardziej kręci z tego wszystkiego ten pojazd wyglądający przynajmniej na zdjęciu jakby był prosto z fabryki (może coś więcej o nim?). Tak czy inaczej -gratuluję.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
4 listopada 2012
pojazd - za zgodą właściciela też obfocę...
a on - ten pojazd - nie z fabryki - a z podwórka...
Aro Muscel - najdzielniejszy z dzielnych
by wszystko było smaczne podpałką - nie mogło być suszone krowie łajno... - i była denatura
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
9 grudnia 2012

test prymusa
-10
słaby wiatr
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
26 sierpnia 2013

paliwo naturalne
homemade piramidka - testy
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.