FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Książeczka Wojskowa 1 pułk Szwoleżerów
Książeczka Wojskowa 1 pułk Szwoleżerów
Książeczka Wojskowa 1 pułk Szwoleżerów

[poszukuję] Pomocy !!! Poszukuję pomocy przy wydaniu albumu !!!!!!!!!!!!!!

21 listopada 2012
Od kilkunastu lat zbieram pocztówki z terenu Powiśla Dąbrowskiego. Ostatnio wpadłem na pomysł, żeby podzielić się moimi zbiorami - chcę wydać mały album. Tyle, że pocztówek na razie jeszcze jest zbyt mało... Jeżeli macie cokolwiek z miejscowości takich jak: Dąbrowa Tarnowska, Bolesław k.Dąbrowy, Breń - Podborze, Gręboszów, Luszowice, Mędrzechów, Odporyszów, Olesno k.Dąbrowy, Otfinów, Radgoszcz, Siedliszowice, Szczucin, Żabno, Zalipie, Ujście Jezuickie, Wietrzychowice, Żelichów bardzo proszę - SPRZEDAJCIE !!! Zapłacę godziwie, a dodatkowo każdy, kto przyczyni się do wydania tego albumu ma jeden egzemplarz gwarantowany !!!
22 listopada 2012
Może podziel się z nami tymi okazami na MyViMu? Napewno będa te pocztówki obejrzane przez dużo wiecej ludzi niż album wydany na papierze.
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
22 listopada 2012
to prawda, ponadto przyciągniesz w ten sposób uwagę osób, które interesują się tymi terenami i będą mogły coś pomóc. Oglądając już to co posiadasz, będzie można łatwiej coś zaproponować. Wystarczy tę notkę wrzucić przy opisie każdej dodanej pocztówki.
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.