Świąteczne wdzianko (strona 2) na forum MyViMu / MyViMu - dyskutuj w MyViMu.com
FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

LOSOWY EKSPONAT
Bunte Filmbilder 1936 Marta Eggerth Mathias Wieman

Świąteczne wdzianko

Strony: 1 2
Profil Profesjonalny
6 grudnia 2012
Wcale nie jasne. Ja mam Chroma i widzę, co prawda z dwugodzinnym opóźnieniem względem Juranda, ale widzę. A u Ciebie yuppi diabeł rządzi i stąd te kłopoty.
Ale to, że nie widać świątecznego wdzianka, to małe piwo. Gorzej że ja nadal nie widzę części swoich kolekcji.
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
6 grudnia 2012
czyli zależy od wersji.
ja mam firefox 16.0.2 i działa
chrome Wersja aktualna - nie działa ;)
Moderator
6 grudnia 2012
Nie, zależy od cache przeglądarki :) Jak ktoś ma ustawione zapamiętywanie wszystkiego bez względu na to co sugerują serwisy internetowe to musi poczekać. Jak się wyczyści pamięć podręczną to widać od razu.
Profil Profesjonalny
6 grudnia 2012
To nie to. Sprawdziłem u siebie.
Chrom Wersja 23.0.1271.95 m - działa,
Firefox 17.0.1 - działa,
Explorer 8.0.6001.18702IS - działa.
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
6 grudnia 2012
wdzianko jest, wyczyszczone dane przeglądarki ...koty szaleją ze szczęścia no i jest git -
Dodaj komentarz
Strony: 1 2

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.