FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
10 groszy 1831 zdwojenie rewersu
10 groszy 1831 zdwojenie rewersu

co to może być

29 grudnia 2012
Kupiłem to na targu staroci

Profil Profesjonalny Starszy kustosz
29 grudnia 2012
Hmmm..może to być tłok pieczęci z herbem. Herb.. trzy pokrzywy heraldyczne... pólnocne Niemcy- Holsztyn?..
29 grudnia 2012
druga strona
Starszy kustosz
30 grudnia 2012
Prawdopodobnie cześć pieczęci lakowej z jakimś herbem być może średniowiecznym. Z jakiego materiału jest to zrobione?
Starszy kustosz
30 grudnia 2012
Postaraj się ją odbić, może w wosku i napisz co tam dokładnie pisze bo ciężko to poskładać.
30 grudnia 2012
przedmiot jest zrobiony z miedzi
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
30 grudnia 2012
nie jest to "część" - tylko cały - tłok pieczętny
30 grudnia 2012
czyja może być ta pieczęć?
Starszy kustosz
30 grudnia 2012
Jeśli to polski herb szukaj go tutaj:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Herb_szlachecki_%28lista_herb%C3%B3w%29
30 grudnia 2012
niestety nie znalazłem tego herbu
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
30 grudnia 2012
Nie jest to polski herb,o ile tlok jest oryginalny to XIII/XIV w, raczej zachodnioeuropejski.
31 grudnia 2012
ile może coś takiego kosztować ?
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
31 grudnia 2012
Kupiłeś to na targu staroci więc powinieneś wiedzieć ile kosztowało :) no ,chyba że masz na myśli wartość...ta będzie równa kwocie jaką zechce zapłacić potencjalny nabywca,na krocie bym nie liczył choć przedmiot ciekawy i stary...
Starszy kustosz
31 grudnia 2012
Daj to samo zapytanie co to jest na forum allegro. Zrzesza dużo kolekcjonerów i znawców. Być może jest jakiś kolekcjoner który Ci powie więcej,
1 stycznia 2013
na Polske mi to nie wyglada, raczej wczesny, ale kompletny tlok (byc moze do noszenia na lancuszku (?) - poreczny, podrozny..

sie naszukasz, mojego lewka (chyba angielskiego ;) )do dzis nie znalazlem :)
zdjec nie wrzuce bo mi "cyfra" padla wrr
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.