FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Św.Andrzej Świerad

Pchle targi w okolicach Ostrołęki

29 grudnia 2012
Czy orientuje się ktoś z szanownego grona kustoszy czy w okolicach Ostrołęki (woj. mazowieckie) odbywają się jakieś targi staroci etc? Jak na razie słyszałem o targu w Szczytnie, ale chodzi mi o bliższe okolice.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
29 grudnia 2012
Kiermusy
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
30 grudnia 2012
Jak słyszałem dwa miesiące temu = Ostrołęka to zadupie gdzie dziesiątki lat temu w puszczy schowali się ludzie którzy mają coś na sumieniu, nie mają ideałów i zainteresowań...chcą przeżyć bez stresu i zainteresowania z zewnątrz, co zgadzało by się z rzeczywistością...najbliżej to Kiermusy, Olszyny, Warszawa, Lublin... kilka razy pisałem. zostawiałem namiary , prosiłem o kontakt i nic ... jest to inny świat, jeśli jest.
30 grudnia 2012
Tomku, to co napisałeś z prawdą się zgadza, w tym mieście zwykle zostają ludzie bez perspektyw, ludzie starzy lub Ci, którzy mają znajomości. Młodzi jak są mądrzy to stąd uciekają. To miasto to prawdziwe zadupie, ale na szczęście po nowym roku uciekam stąd jak najdalej bo normalnego, stabilnego życia będąc młodym tu nie uświadczysz. A co do targów, to jedyna impreza, gdzie można spotkać tylko kolekcjonerów monet odbywa się raz z roku w maju, a najbliższy porządny targ staroci o jakim wiem to właśnie Warszawskie koło. Dlatego zapytałem czy może czegoś ciekawego tutaj nie ma, bo kogokolwiek tu zapytać to albo nie wie, ale pocałuj się w rzyć.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
30 grudnia 2012
Masz raz w miesiącu spotkania ostrołęckiego klubu kolekcjonera Unikat w jakimś tam osiedlowym domu kultury... byłem dwa miesiące temu(i tam od jednego z kolekcjonerów usłyszałem powtórzoną opinie:)... asortyment wprawdzie cienki i ludzi mało ale coś tam można kupić lub sprzedać. No i chyba nie jest tak źle... zazdroszczę Mauzoleum na fortach Bema, muzeum...
3 stycznia 2013
Od dziś informacje o jarmarkach i innych tego typu wydarzeniach można dodawać do kalendarza.
Zachęcamy do korzystania z tej funkcji i mamy nadzieje, że będzie przydatna:)
Starszy kustosz
3 stycznia 2013
Szukam, szukam i nie potrafię znaleźć tego kalendarza....coś bym tam dodał.
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
3 stycznia 2013
Trzeba kliknąć w "Zobacz kalendarz" na dole rubryki "Nadchodzące wydarzenia"
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.