FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
3 kopiejeki - 1858
3 kopiejeki - 1858

opakowanie na maszynke

30 grudnia 2012





Witam jestem tu po raz pierwszy i witam wszystkich....na poczatek chcialem sie dowiedziec z ktorego roku jest opakowanie na maszynke do golenia na wloknie jest logo firmy Rotbart Mond Extra ,tak mi sie wydaje...mam tez medalik prawdopodobie rosyjski z czasow I wojnny ?malo widoczne jest co na nim jest ale widac krzyż i jakies napisy tam byly ...jest tez cyrkiel chyba za czasow wojennych ....jesli macie jakies informacje na te tematy to pisac ...pozdro i dzieki
5 stycznia 2013
5 stycznia 2013
witam pomoże mi ktoś w identyfikacji tych rzeczy ?
5 stycznia 2013
Witam
Zdjęcie 4 i 5 wygląda mi to na stary cyrkiel
5 stycznia 2013
ale to nie będzie zwykły cyrkiel - czy na przedłużeniu ramienia jest jakaś podziałka??
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.