FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
100 CIEN INTIS PERU
100 CIEN INTIS PERU

Paul Von Hindenburg -pierścień

5 marca 2013


Witam!
Jestem w posiadaniu pierścienia Paul Von Hindenburga 1847-1934. od dłuższego czasu probuję się dowiedzieć jakiej wartości jest ten pierścień. Został znaleziony w województwie kujawsko-pomorskim w inowrocławiu( podczas corocznego pielenia ogródka) . Prosiłbym o jakieś informacje na jego temat(bo nie wiem tak naprawde gdzie bym mógł się o nim czegoś dowiedzieć) . Załączam zdjęcia tego pierścienia
Proszę o kontakt e-mailowy [email protected].
z góry dziekuję za pomoc
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
5 marca 2013
to znaczy, że wybił datę swojej śmierci na swoim pierścieniu?
...Jestem w posiadaniu pierścienia Paul Von Hindenburga 1847-1934...
tu masz swoje potencjalne pierścienie...
http://www.coins-and-banknotes.com.au/index.php?main_page=index&cPath=1_11_13_60_157
6 marca 2013
no fakt... zła składnia zdania. Ale czy jestes w stanie mi określic przybliżona wartość tego?
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
6 marca 2013
nie w kwestii składni a w znaczenia zdania problem...

obrączka wykonana z monety "2 marki"
i artefakty rysunku tej monety - mają podnieść wartość obiektu?
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
6 marca 2013
czyli mówimy o czymś - co jest fragmentem popularnej monety
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.