FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Skan pocztówki Towarzystwa Kolonii Letnich

Nowa wersja serwisu 0.89

27 marca 2013
Dzień dobry!

Chcielibyśmy poinformować, że pojawiła się nowa wersja serwisu, która zawiera kilka zmian:

- Możliwość dodania atrybutu do zaznaczonych eksponatów w kolekcji. Teraz wystarczy na stronie edycji kolekcji wybrać eksponaty, wybrać atrybut i wprowadzić wartość by móc dodać ten atrybut do wszystkich zaznaczonych eksponatów. Bardzo przyśpiesza to dokładne opisywanie podobnych przedmiotów.

- Wprowadzono limit eksponatów w kolekcji na 500. Pomimo tak wysokiego limitu zalecamy dzielić kolekcje na mniejsze, np. do stu przedmiotów. Mniejsze kolekcje są łatwiejsze do przeglądania.
- Ikonki typu profilu wyświetlane koło loginu (dla kont PRO, Komercyjnych i Starszych Kustoszy)
- Ikonka powrotna do serwisu MyViMu na stronach profilowych. Po niezliczonych sugestiach zdecydowaliśmy się dodać taką ikonkę by ułatwić nawigację.
- Zabezpieczenie przed wyjściem ze strony dodawania lub edycji wydarzenia bez zapisania zmian

Najważniejsze poprawki:
- naprawa stronicowania na forum
- naprawa listy eksponatów w wystawie
- naprawa filtrowanie kolekcji w widoku własnych zbiorów

--------------------
Mamy nadzieję, że wprowadzone funkcje i zmiany przypadną do gustu. Nasza ekipa pracuje, aby wdrożyć nowe rozwiązania najszybciej jak to możliwe. Dziękujemy też wszystkim zgłaszającym problemy i usterki bo dzięki temu mogliśmy je szybciej rozwiązać.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
10 kwietnia 2013
Czy wystawy są niedostępne dla niezalogowanych zwiedzających celowo?
11 kwietnia 2013
Wystawy powinny być dostępne dla wszystkich zwiedzających. Czy któraś nie jest?
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
11 kwietnia 2013 , edytowany: 14 kwietnia 2013
Od trzech tygodni nie zalogowani widzą tylko to:
Fatal error: Call to a member function get() on a non-object
11 kwietnia 2013
Która wystawa nie działa?
http://myvimu.com/exhibitions
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
11 kwietnia 2013 , edytowany: 14 kwietnia 2013
Dla zalogowanych działają wszystkie,nie zalogowani nie mogą wejść na stronę z wystawami bo widzą tylko Fatal error: Call to a member function get() on a non-object
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
11 kwietnia 2013
Już działa.
Profil Profesjonalny
16 kwietnia 2013
Mam pytanie niekoniecznie związane z ostatnią wersją serwisu, ale ogólnie z serwisem. Otóż ktoś "mnie polubił". W związku z tym na zakładce "moje konto" pojawiły się wiadomości:
- "użytkownik XXX dodał (tu nazwa mojego muzeum) do ulubionych".
- "użytkownik XXX lubi (tu nazwa mojego muzeum)"
- "Twoje muzeum zostało dodane do ulubionych przez XXX"
Na pierwszy rzut masło maślane, czyli 3 razy to samo. Ten sam kotlet, nawet nie w trzech różnych sosach, tylko na trzech różnych talerzach. Ale o co tu chodzi? Przecież smak kotleta nie zależy od tego na jakim talerzu go podano. Uprz. proszę mnie "oświecić" w tym temacie.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
16 kwietnia 2013
3 x TAK...:)
Profil Profesjonalny
29 kwietnia 2013
Trochę jestem zawiedziony brakiem zainteresowania innych użytkowników postawionym przeze mnie pytaniem. Co prawda tomek112 udzielił dowcipną odpowiedź, ale nie wynika z niej po kiego grzyba każdy "polubiony" jest informowany o tym fakcie na trzy sposoby. Jeden nie wystarczy?
A może ktoś z serwisu to wyjaśni?
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
29 kwietnia 2013
ja tu się usprawiedliwię, że jak tylko przeczytałam to pytanie, to natychmiast chciałam zareagować, ale Tomek już był pierwszy, toteż ugryzłam się w klawiaturę i spokój dałam (bo też miałam w zamiarze coś śmiesznego napisać). Ja myślę, że to niedopatrzenie i pewnie będzie korekta w którejś kolejnej wersji, bo faktycznie taki nadmiar informacji wprowadza zamieszanie. Ja u siebie nie zauważyłam tego problemu, ale to pewnie dlatego, że już dawno nikt nie polubił mojego muzeum....z drugiej strony wprowadziłam zmiany w powiadomieniach, ograniczając je do minimum, ale nie pamiętam czy to po, czy to przed tą notką..... . Czy ten problem występuje u innych ?
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
29 kwietnia 2013
Ja u siebie nie zauważyłam tego problemu, ale to pewnie dlatego, że już dawno nikt nie polubił mojego muzeum....
No i dla testu znielubiłem, a ponieważ stara miłość nie rdzewieje.... polubiłem jeszcze raz....
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
29 kwietnia 2013
Zostałam polubiona raz, a wolałabym potrójnie ... :( hlip hlip...u mnie więc problemu niet - czy się cieszyć, czy płakać?....
dowód poniżej...


Tomator, sprawdź jeszcze raz u siebie powiadomienia, bo zrobiłam to samo (odlubiłam i polubiłam ) - czy nadal 3 x TAK ?
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
29 kwietnia 2013
chociaż nie wiem, chyba jednak zostałam podwójnie polubiona...teraz dopiero zaskoczyłam ...haha...więc dostałam 2 powiadomienia ....ale mi to nie przeszkadza ....a co się z trzecim podziało ?
29 kwietnia 2013
Z racji długiego weekendu, kontakt z administratorami będzie utrudniony/opóźniony do poniedziałku 6.05, przepraszamy i życzymy udanego wypoczynku. Oczywiście, wszystkie zgłoszenia zostaną rozpatrzone.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
29 kwietnia 2013
No... żeby nie było na mnie, że lubię raz za mało;)
Profil Profesjonalny
29 kwietnia 2013

Yuppi, ja tu widzę, że jednak lubisz mnie nie raz, nie dwa, lecz jednak trzy razy.
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
30 kwietnia 2013
czyli ja Cię lubię bardziej niż mnie Tomek :))) dowody mamy naoczne ..."ta zniewaga krwi wymaga"...dobrze, że dłuuuugi łikent przed nami .... heh, administratorom życzę miłego wypoczynku:)
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.