FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
szóstak koronny, Jan III Sobieski, 1683
szóstak koronny, Jan III Sobieski, 1683

allegro.....

Strony: 1 2
Profil Profesjonalny
5 kwietnia 2013
Panowie i Panie. Licytujecie w ostatnim czasie jakieś rzeczy na allegro? Ja któryś dzień z rzędu wygrywam aukcję, kładę się spać, rano wstaję, a ona wisi kolejne 24h!
5 kwietnia 2013
Mam tak samo już od 3 dni, a pracownicy allegro zamiast usuwać awarie, usuwaja wątki krytykujące ich nieudolność.
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
5 kwietnia 2013
http://nt.interia.pl/internet/news-atak-ddos-na-allegro,nId,950843
Kustosz Starszy kustosz
5 kwietnia 2013
nie można zalogować się na własne konto, niby działa strona główna, pooglądać można, ale już zalogować się nie można. Moje aukcje też są non stop przedłużane, zero wiadomości na pocztę, aukcje wiszą nikt nic nie wie
Kustosz Starszy kustosz
5 kwietnia 2013
piszą że problem ma 20% użytkowników, z tego co prześledziłem w necie, to chyba raczej wszyscy mają problem z allegro, a nie 20%
coś się ruszyło ciekawe na jak długo, chwilowo chodzi
Profil Profesjonalny
5 kwietnia 2013
Tylko, że ja żadnych problemów nie mam....
Profil Profesjonalny
5 kwietnia 2013
W tej chwili działa, ale przez ostatnie dni pomimo wielokrotnych prób powtarzanych parę razy na godzinę, tylko raz udało mi się otworzyć stronę allegro.
Atak z zewnątrz to nie ich wina, ale dziwię się, że żaden z portali informacyjnych nie informował o tym co się dzieje. A przecież allegro to nie jest jakiś niszowy serwis, lecz coś co każdego dnia odwiedzają miliony Polaków.
Profil Profesjonalny
5 kwietnia 2013
Powiem tak - mi działa non stop, nie miałem żadnych problemów z logowaniem czy licytowaniem (zawsze licytuję 10s przed końcem aukcji - 3 jak i 4 kwietnia również).

Jakiej przeglądarki używacie?
Profil Profesjonalny
5 kwietnia 2013
Chroma albo Mozille używam. Próbowałem też IE oraz z innego komputera, żeby ktoś nie mówił, że mój zły. I taka sam dupa na obu. Pisałem maile do innych osób z pytaniem co u nich i też mieli kłopoty.
Profil Profesjonalny
5 kwietnia 2013
Ja używam jedynie chrome. Cały czas wszystko jest ok.
Kustosz Starszy kustosz
5 kwietnia 2013
żeby się zalogować wchodzę przez zakładkę sprzedaj inaczej się nie da inaczej wyskakuje komunikat że nie odnaleziono serwera
Profil Profesjonalny
5 kwietnia 2013
Czyli jeszcze nie wszystko jest opanowane. U mnie, odpukać, od paru godzin nie ma problemów, ale jakiś niepokój, niewiara że już najgorsze za nami pozostała.
Profil Profesjonalny
5 kwietnia 2013
Do sturmpanzer73'a.
Napisałem do allegro, że u mnie na razie wszytko gra, ale kolega skarży się, że nadal musi logować się przez zakładkę sprzedaj. Po 10 minutach (!!!) odpisali mi, żeby kolega się z nimi skontaktował. Więc przekazuje tę propozycję.

Do Kired'a
Właśnie wygrałem aukcję i za chwilę dowiedziałem się, że jutro powtórka. Tak jak u Ciebie. Czyli jeszcze nie wszystko naprawione i ONI o tym wiedzą, tylko piszą uspokajająco, że już jest OK.
Profil Profesjonalny
5 kwietnia 2013
Obserwowałem 1/3 talara z XW, aukcja kończyła się po 17, patrze w trwające, obserwowane aukcja i dalej wisi :))))) zrezygnowałem z zakupów, napisałem maile do sprzedających.....usłyszałem, że składam nierozważne oferty... odpisałem, że nie zamierzam za nic przepłacać.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
5 kwietnia 2013
Ja tam trzeci dzień z rzędu wygrywam aukcję... snajperem(już 3x50 groszy poszło) i dopiero po kilku godzinach dowiaduję się, że dalej mogę sobie kupić.... Allejaja sobie robią.
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
5 kwietnia 2013
takie atrakcje zdecydowanie za często się zdarzają; dziwi to bardzo, bo firma wydawałoby się poważna ...... cóż, tak to jest jak fachowcy za chlebem w obce landy muszą wyjeżdżać....pewnie u konkurenta za granicą pracują i tam takich pisanek nie ma (ja nie pamiętam)....
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
5 kwietnia 2013
ja ostatnio zakupiłem kilka rzeczy, loguje się bez problemów ... kupione przedmioty już nawet do mnie doszły ... hmmmm ...
Profil Profesjonalny
6 kwietnia 2013
Tyfus, ale w jakich porach kupujesz? Bo u mnie wszystkie aukcje kończące się w okolicach godziny 20 były ponownie wznawiane. A jak już to robią to powinni wycofywać oferty złożone w tym czasie.
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
6 kwietnia 2013
... ostatnie - fakt, po 20.00 nie kupowałem ... :)

1. wto 02 kwi 2013 11:20:54
2. wto 02 kwi 2013 14:26:28
3. wto 02 kwi 2013 19:31:40
Profil Profesjonalny
6 kwietnia 2013
to ja większość aukcji ogarniam po 20 :) jakoś ciekawszy towar kończy się w tym czasie (dla mnie) :)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
6 kwietnia 2013
W końcu czwartego dnia zakupiłem... aukcja 21.20 się kończyła... oprócz nerwów cena wzrosła trzykrotnie przez 4 dni... choć mając na względzie, że kupiłem 4 razy ... to nawet taniej:)))
Profil Profesjonalny
6 kwietnia 2013
Śmieszna sytuacja. Serwis powinien zupełnie inaczej reagować na takie sytuacje, dać klientom jakieś bonusy...
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
6 kwietnia 2013
I druga strona medalu... wystawiłem sobie trzy rzeczy, chciałem aby aukcje zakończyły się w niedzielę wieczorem... najwyższa frekwencja i sprzedawalność:))) i mogę sobie... przedłużają mi bez mojej zgody i wiedzy czas zakończenia!!! (im tam wisi zapewne wszystko, i tak wzięli za wystawienie, prowizję też wezmą)...
8 kwietnia 2013
Mnie z kolei nie raczyli poinformować, że ktoś przebił moją ofertę...
8 kwietnia 2013
A w ogóle to udoskonalanie Allegro przeprowadza chyba jakiś sabotażysta.
Strony: 1 2

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.