FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Etykieta KOSHER 69

Ocalić od zapomnienia

7 maja 2013
Witam, jestem nowym właścicielem http://weu1918-1939.pl. Może co niektórzy kojarzą stronę znajdowała się na niej i nadal znajduje Wielka Encyklopedia Uzbrojenia Wojska Polskiego w latach 1918-1939. Poprzedni właściciel zrezygnował z jej prowadzenia, współpracy bądź też pomocy(http://www.weu1918-1939.pl/uwaga-proba-rat...weu1918-1939-pl). Jest jednak inicjatywa odbudowy portalu i jak widać krok po kroku jest to czynione nie mniej szukam osób zainteresowanych tematyką uzbrojenia międzywojennego do tworzenia artykułów bądź zdobywania fotografii z prywatnych albumów. Strona jest całkowicie bezpłatna, niezarobkowa i tworzona z pasją przez współtwórców.
Wszystkich, którzy mogliby pomóc i wesprzeć stronę zapraszam do kontaktu: [email protected]
Zachęcam do przeglądania zawartości strony a dla tych, którzy chcą być na bieżąco do polubienia jej na facebooku
www.facebook.com/pages/Encyklopedia-Uzbrojenia-II-RP/504105326303058
7 maja 2013
Ja już się o tym wypowiadałem na "zbieramwp", ale powtórzę, że gdyby była inicjatywa wzięcia na warsztat wczesnego LWP, to służę całym inwentarzem ;)
7 maja 2013
Dzięki za chęć pomocy, ale zakres lat 1918-1939 i tak dają duże pole do popisu w zakresie uzbrojenia WP. Często sam kontaktuję się tutaj z użytkownikami z prośbą o dostarczenie fotografii, dzięki temu wpisy są tak urozmaicone o dobrej jakości zdjęcia. Stąd też mam nadzieję na odzew tych wszystkich, którzy posiadają fotografie uzbrojenia z okresu międzywojennego :)
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.