FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
ŁUCZ 23 KAMIENIE

Sposób podłączenia silników elektrycznych

9 lipca 2013
Dzień dobry.
Mam sporo silników krokowych i silników prądu stałego z rożnych urządzeń. Są to bardzo fajne i przydatne rzeczy. Chciałbym pokazać jak można w prosty sposób podłączyć takie silniki i wykonywać nimi ruchy. Zastanawiam się czy zrobić to w formie eksponatu? W opisie eksponatu możliwości formatowania tekstu są bardzo małe, ale chyba bym sobie poradził. Film jak silnik pracuje mogę wysłać na youtube i wstawić link. Jednak jest limit na 8 zdjęć - może dla pokazania samego silnika to wystarcza, ale jak chcę pokazać jak to podłączam to już za mało.

Czy da się jakoś zwiększyć limit zdjęć dla eksponatu? Czy może jest jakaś inna opcja? Silnik wstawić jako eksponat a opis zrobić gdzieś indziej i tylko wstawić linka? Może są do tego jakieś inne serwisy?
Profil Profesjonalny Moderator
9 lipca 2013
Mam prośbę zachowajmy eksponaty tylko i wyłącznie dla eksponatów. Każdy użytkownik ma swoje własne forum aby tam móc wdrażać swoje pomysły w życie. Więc sugeruję skorzystanie z opcji własnego forum dostępnej w panelu.
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
9 lipca 2013
Może spróbuj zrobic to w formie kolekcji, gdzie każdy krok byłby poszczególnym eksponatem, a potem umiescic kolejno wszystko w formie wystawy http://myvimu.com/exhibition
Jeżeli takich kroków wbyłoby więcej np. 20-30 to chyba lepiej zrobic filmik na youtube i podrzucic link we własnym forum, jak to wspomniał Bocian. Forum możesz założyc tutaj: http://myvimu.com/panel2/forum/57

Możesz też wszystko opisac w Word lub Open office, zapisac do Pdf i wrzucic jako jeden plik do eksponatu(fotki, opisy + ładne formatowanie) - jeżeli się nie mylę to pdfy też można wrzucac jako eksponat. Eksponat mógłby więc wyglądac tak : zdjęcie silnika + wyczerpujący opis w pdf.

Myślę że to bardzo ciekawe, co chcesz zrobic :)
Jakie masz silniki ? Tzn. ze starszych maszyn ok. 20-30 lat ? Jeżeli takie starsze, to wrzucaj do kolekcji :)
Pozdrawiam!
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.