FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

LOSOWY EKSPONAT
Otto Stieffel WALPURGISNACHT 3 Lilith Lilit
Otto Stieffel WALPURGISNACHT 3 Lilith Lilit

Giełda staroci - Częstochowa

Profil Profesjonalny
12 lipca 2013
Witam serdecznie!

Jeździ ktoś z Państwa na tą giełdę? Dużo papierów jest? Może jakieś fotki się znajdą z wydarzenia?

Pozdrawiam!
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
12 lipca 2013
Ja na niej zwykle bywam ale jako oglądający i kupujący.Trafiają się różne rzeczy,czasami jest co kupić ale czasami jest marnie,wiele też zależy od pogody,bo giełda jest pod gołym niebem.Fotki wrzucę w dniu giełdy.
Profil Profesjonalny
12 lipca 2013
W dniu giełdy zamierzam tam być o ile wydobrzeje :) może jakieś spotkanko?
13 lipca 2013
W piątek wieczorem napiszę Ci na jaką jest pogodę się zanosi i jeśli zdecydujesz się przyjechać to napisz,umówimy się konkretnie.
Profil Profesjonalny
13 lipca 2013
Ja mam zawsze farta na giełdach do złej pogody także na 99% przyjadę :)
20 lipca 2013
Pogoda dopisała,wystawców przyjechało wielu,nie zabrakło też oglądających i kupujących (w tym Kireda) - sam też dokonałem kilku transakcji.Zrobiłem również obiecane fotki ale z jakiegoś nieznanego mi powodu nie mogę ich dodać,więc wstawię dopiero po rozwiązaniu problemu.
Profil Profesjonalny
20 lipca 2013
Pogoda fajna, ale jeszcze fajniej poznać innego Pasjonata na żywo :)
Mam nadzieję, że następnym razem trochę dłużej będę mógł porozmawiać!
1 sierpnia 2013
A oto obiecane fotki z ostatniej giełdy staroci w Częstochowie.
1 sierpnia 2013
I druga część zdjęć.
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.