Czyszczenie profilu na forum Funkcje MyViMu.com / MyViMu - dyskutuj w MyViMu.com
FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Karkonosze.

Czyszczenie profilu

26 lipca 2013
Witam, ostatnio robię dość sporą reorganizację kolekcji (większość rzeczy sprzedaję), ponieważ mam dużo niskowartościowych monet w słabych stanach zachowania, które tylko leżą i zajmują miejsce. Oprócz tego są inne rzeczy, które nie pasują do kolekcji.
W związku z tym wiele eksponatów muszę usunąć. Jednak usuwanie eksponatu po eksponacie jest straaaaasznie męczące i zajmuje dużo czasu, więc chciałbym w jakiś sposób wyczyścić swój profil, albo ewentualnie go zresetować. Fajna byłaby też możliwość usunięcia działów, w których są eksponaty.
Pozdrawiam,
bobolo.
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
26 lipca 2013
właśnie w tej chwili pomyślałam, że oprócz tych funkcji umożliwiających zmasowane usuwanie zbiorów, można dodać opcję "osierocania zbiorów" tzn. żeby je można odłączyć na stałe, nieodwracalnie od swojego muzeum i podporządkować do jakiegoś osobnego bezkustoszowego działu / folderu w MyVimu.
Taki folder zastępowałby właściciela - można go nazwać "zbiory osierocone" albo jakoś tak. Użytkownik oczywiście będzie decydował czy chce skasować czy "osierocić".

Po co to ?
Pomyślałam, że czasem szkoda usuwać, jak się już trochę pracy włożyło.
Z drugiej strony, porządki czasem trzeba robić .
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
26 lipca 2013
już raz pisałem odpowiedź na Twoje pytanie...
31 lipca 2014
no w ogóle chciałbym wiedzieć gdzie szukać opcji usuń dla pojedynczego eksponatu? Wstawiłem coś źle i w ogóle chciałbym usunąć eksponat.
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.