FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Francja - Langeais
Francja - Langeais
Francja - Langeais

Edycja eksponatu - brak możliwości

Starszy kustosz
23 września 2013
Mam od kilku dni problem z edycją eksponatów. Zmieniam jakieś dane, próbuje to zapisać i się nie da. Napis na samym dole: Wszystkie pola z * są obowiązkowe. Jak wyświetla się edycja eksponatu brakuje w planszy zdjęć, być może dlatego nie można później po zmianach zapisać eksponatu. Co się stało i kiedy będzie można edytować i zapisywać normalnie eksponaty??
23 września 2013
Dziękujemy za uwagę, ale od zgłaszania błędów jest funkcja "Zgłoś błąd" na górze strony. Używając tej funkcji wysyłane są od razu rzeczy o które muszę w tym przypadku spytać: Jakiej przeglądarki Pan używa i w jakiej wersji? Czy nie ma Pan wyłączonej obsługi JavaScript lub Cookies? Czy problem pojawia się za każdym razem, czy tylko w konkretnym eksponacie? Jeśli tak to którym?
Starszy kustosz
26 września 2013
Już jest wszystko ok. Natępnym razem będę pisał poprzez zgłoś błąd pozdrawiam
Profil Profesjonalny
2 października 2013
Przepraszam, że się podłączam do tego wątku, ale chciałbym zgłosić jedną sprawę, a ciężko jest mi to opisać przy zgłaszaniu błędu (co prawda już kiedyś odzywałem się na ten temat) :)



Układam sobie kolekcje w dziale według uznania (tak jak powyżej na focie). Podejrzewam, że za jakiś czas będę musiał dorzucić jeszcze ze 2-3 po zebraniu odpowiedniego materiału. Po naciśnięciu klawisza "odśwież" wszystko się przestawia:



Co prawda poukładanie kolekcji trwa minutę, ale myślę, że warto by było coś z tym zrobić :)))

Z wyrazami szacunku
Niedoszły programista :)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
3 października 2013
A ja dwa dni temu zgłosiłem błąd... zero reakcji.
Profil Profesjonalny
3 października 2013
Ja to już dłuższy czas temu zgłaszałem ale pewnie źle opisałem :)
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.