Linki do muzeòw/eksponatòw w wybranym języku. na forum Funkcje MyViMu.com / MyViMu - dyskutuj w MyViMu.com
FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

LOSOWY EKSPONAT
PIERWSZA ROCZNICA POWSTANIA LISTOPADOWEGO.

Linki do muzeòw/eksponatòw w wybranym języku.

15 października 2013
Jak podać odnośnik do danej strony na serwisie, tak aby odbiorcy właczyło się w wybranym języku? Konkretnie chodzi mi o podanie linku do mojego muzeum, ale w języku angielskim.

W tej chwili po otworzeniu linku typu myvimu.com/profile/użytkownik, zawsze otwiera się po polsku. "Cudzoziemiec" musi dostać się do głòwnej strony serwisu i dopiero tam może zmienić.
16 października 2013
Całkiem możliwe, że nie ma takiej opcji, po zmianie języka nie zmienia się nic w linku z tego co widzę, więc to na innym poziomie problem, chyba najlepiej przez zgłoś błąd spytać i niech Informatyk się wypowie.
17 października 2013
No właśnie, w linku nie ma żadnego zaznacznika języka. Zgłaszać jako błąd nie będę. To raczej brak funkcjonalności.
18 października 2013
Ale jest jeszcze opcja poprzez zgłoś błąd, że wybiera się temat "sugestia/propozycja" i już z czystym sumieniem można napisać o braku funkcjonalności bez tonu skargi:)
24 października 2013
;)

Link: A ja myślę, że to po prostu brak zainteresowania ze strony serwisu. Proste pytanie zadałem w wyznaczonym na to miejscu. Pretensji żadnych nie mam, bo za swoje konto nie zapłaciłem ani grosza. Jestem tylko jednym z 7500 połączonych kolekcjonerów.

Pozwolę sobie sam odpowiedzieć na pytanie:
Na chwilę obecną taka funkcjonalność nie istnieje. :)
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.