FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Karta magnetyczna 1009
Karta magnetyczna 1009

odznaka pilota III rzeszy

12 stycznia 2014
Dzień dobry.
Jestem młodym kolekcjonerem fantów związanych z III rzeszą.
Ostatnio dałem się nabrać na hasło gwarancja oryginalności, jakże popularne. Kupiona przeze mnie odznaka pilota, okazała się być, po niedużej analizie kopią, jak uważam. W związku z tym moje pytanie, i wielka prośba, proszę o skierowanie mnie do kompetentnej osoby, która, wystawi mi wiarygodną opinię, iż ww. odznaka jest kopią.
dziękuje za wszelką pomoc
Profil Profesjonalny
12 stycznia 2014
Kolekcjoner fantów? Fanty to z kradzieży są. Może historycznych przedmiotów? Antyków? Staroci? Nie fantów.... Trochę szacunku do historii!

Co do certyfikatu - podejrzewam, że po krótszej rozmowie solidny dom aukcyjny / antykwariat wystawi taką opinię na piśmie.
13 stycznia 2014
Profesor Miodek zaliczy to do slangu miejskiego, gdzie fant oznacza rzecz. Czyli radek_be zbiera rzeczy z okresu III Rzeszy i jest z miasta. Na koniec korzystajac z nowomowy powiem- pozdro, bo pozdrawiam to takie staroswieckie.
Profil Profesjonalny
14 stycznia 2014
Jasne :) pozdrowienia z 400k wsi :) fanty, fanciki, hah. Zawsze mieliśmy z tego polew z kolegami: jedziemy na fanciki, patrz jaki fancik znalazłem, fanciki do identyfikacji :) Słuchając prof. Miodka jeszcze parę k* wcisnę zamiast przecinków ;)
Polemizować dalej nie będę - gdzieś w "internetach" było parę tematów na ten temat :)
"Pozdro"

P.S. - fant: (...) (1.4) gwara więzienna - rzecz.
14 stycznia 2014
przepraszam wszystkich, których rzeczonym zformułowaniem uraziłem, lub dotknąłem. Zapewniam,iż zabytki traktuję z należytą stanannościa, i szacunkiem
14 stycznia 2014
pozdro:)
Profil Profesjonalny
14 stycznia 2014
To nie był żaden wyrzut i nikogo uraziłeś :) Raczej odniesienie się do kwestii nazewnictwa pamiątek historycznych :)
Pozdro!

P.S. - napisz tutaj: http://numizmatyka.waw.pl/ certyfikat kosztuje około 25 złotych, chyba że coś się zmieniło.
14 stycznia 2014
radek_be nie przejmuj się nami staruchami, którzy od czasu do czasu muszą sobie pogderać. A tak poza tym chętnie obejrzelibyśmy twoje fanty na MyViMu. No i oczywiście- pozdro.
Profil Profesjonalny
14 stycznia 2014
ja tam stary jeszcze nie jestem :))))) - chyba, że stażem kolekcjonerskim :)
Pozdro ;D
15 stycznia 2014
No i o takich staruchach w odniesieniu do lat kolekcjonerskich myslalem. Pozdrawiam Jarek
15 stycznia 2014
Witam.
W weekend zbiorę się w sobie, zrobie kilka zdjęć,coś przedstawię.
Pozdrawiam Radek
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.