FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
oznaki

Co to jest Niewypał?

19 stycznia 2014
Leżało sobie na liściach w lesie co to może być ????
19 stycznia 2014
Jak byś dał trochę lepsze fotki to może by można wydedukować ale to raczej nie pocisk
19 stycznia 2014
Nie jest to czasem głowica Wurfkorper 361 LP,od kampfpistole?
19 stycznia 2014
http://leuchtpistole.free.fr/Sommaire/En_ModeleSturmpistole.html raczej nie wurfkorper 361 przypominał jajko M39 ale to nie ten kształt
19 stycznia 2014
19 stycznia 2014
http://www.inert-ord.net/ger03a/gerhgr/nb42/ o ku a ja mialem to w domu groźne to
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
19 stycznia 2014
Takiego "złomu" nie przynosi się do domu,tym bardziej gdy nie wiadomo co to jest...albo można skończyć jak ci dwaj z mojego miasta którzy zginęli w grudniu ubiegłego roku...
19 stycznia 2014
To zgłosić to że znalazłem takie coś na policje czy jak bo dymny t niegroźny nie ma zawleczki z zapalnikiem ??
19 stycznia 2014
Zawleczki nie ma i ładunku pewnie też oficjalnie wszystkie takie są nielegalne ale za pustą skorupe nikt się nie będzie czepial
19 stycznia 2014
Po prostu na przyszłość nie znosić takiego złomu na chałupę:-)
19 stycznia 2014
99% Na pewno to ten dymny granat ale raz że strach taki wyczyścić to nawet takie coś nie mieć w kolekcji ale dziwne że leżało na liściach sobie w lesie kolo drogi dlatego wolałem wywalić i poleciał daleko do wody ale to moja 1 wyprawa i od razu takie coś -,- Teraz jak takie coś będzie zrobię foto na miejscu jak by co zawsze można przyjść spr. Pozdrawiam
19 stycznia 2014
I dobrze zrobiłes
19 stycznia 2014
Ale mały zastrzyk Adrenaliny był że coś z II wojny światowej miałem w reku GRANAT dobrze że dymny -,- ciekawe co on tam robił.Szkoda że nie jakaś klamra albo Bagnet Niemiecki ale wszystko przede mną.Najlepsze jest to że to moja 1 wyprawa i 1 wykrywacz Ace 250 Dziękuję za szybkie odp. Darz dół
19 stycznia 2014
pewnie jakis kopacz wczesniej znalazł i wyrzucił
20 stycznia 2014
Trzeba uważać, co się do domu znosi. Najlepiej jak panuje zasada "nie wiem co to jest, a wygląda jak coś co może urwać mi ręce, to nie biorę do domu" :) Pozdrawiam!
24 stycznia 2014
Temat do Zamknięcia usunięcia !!!!
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.