FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Jan Matejko - Triumf Postępu nr 2
Jan Matejko - Triumf Postępu nr 2

Warszawa - weryfikacja nazwy ulicy

Profil Profesjonalny
21 stycznia 2014
Cześć!
Od paru godzin studiuję przedwojenną oraz fragmenty mapy "wojennej" Warszawy. Niestety nie potrafię znaleźć na planie miasta ulicy o nazwie "Karluska" lub "Kartuska". W internecie też takiej nie widać. Może coś źle odczytuje? Osobiście poddałem się. Może ktoś mi pomoże?
Pozdrawiam!

21 stycznia 2014
Powiem szczerze,ze tez szukałem podobnych ulic,ale w Warszawie nie znalazłem,winnych miastach i owszem.
Profil Profesjonalny
21 stycznia 2014
Możliwe, że jest to jakaś ciekawostka. Krakać nie chcę, ale w najbliższym czasie ten walor poleci do eksperta PZF. Mam nadzieję, że dobrze myślę... albo inaczej - że mam nosa :)
Profil Profesjonalny
21 stycznia 2014
Praga Północ - Pelcowizna

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,97596,7852241,Nie_ma_sladu_po_przedwojennej__drewnianej_Pelcowiznie.html
21 stycznia 2014
nie wpadłbym na to
Profil Profesjonalny
21 stycznia 2014
ja przypadkowo to znalazłem :)
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.