FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
100 USD NATIONAL CURRENCY 1929
100 USD NATIONAL CURRENCY 1929

Wyniki konkursu "Wiosenne porządki w wirtualnym muzeum!"

15 kwietnia 2010
Wiemy już wszystko!

Ogłaszamy wyniki naszego konkursu Wiosenne Porządki w Wirtualnym Muzeum!

Łatwo nie było. Mamy już prawie 10 000 niesamowitych eksponatów i bardzo, bardzo, BARDZO CIĘŻKO było wybrać te naj NAJ NAJCIEKAWIEJ zaprezentowane. Dyskusja była długa i burzliwa, po kilku dniach sporów postanowiliśmy w końcu, że jednak przyznamy główną nagrodę oraz dodatkowo 3 wyróżnienia:


Nagroda główna - bon o wartości 100 zł do wykorzystania w Księgarni ODK.pl:


  • Zbyszek - http://myvimu.com/exhibit/4420 - za bardzo ciekawy eksponat i bardzo dokładny opis prezentujący cały kontekst powstania tak dziwnego przyrządu.



Wyróżnienia - bony o wartości 50 zł do wykorzystania w Księgarni ODK.pl:


  • Huk100 - http://myvimu.com/exhibit/329 - za bardzo ciekawą kompozycję, przez którą długo doszukiwaliśmy się powiązań pomiędzy klamrą a zaprezentowaną na zdjęciu rodziną


  • Tyfus - http://myvimu.com/exhibit/564 - za pokazanie "dzieła" średniowiecznego "fałszerza ofermy". Doceniamy dobre chęci :)


  • Frozzera - http://myvimu.com/exhibit/134 oraz pozostałe elementy jego kolekcji - za świetne technicznie zdjęcia każdego eksponatu



Gratulacje!

Wkrótce skontaktujemy się z Wami i przekażemy szczegółowe informacje na temat przekazania nagród.

Oczywiście to nie koniec! Będziemy częściej organizować różne konkursu, a własne konkursy zaczynają organizować również nasi Użytkownicy (np. konkurs Sali 216)

Nagrody ufundowała Księgarnia Odkrywcy ODK.pl



W ofercie wysyłkowej księgarni historycznej znajdziecie książki nowo wydane a także trochę starsze, ogólnie znane i dostępne lub bardzo specjalistyczne. Dzięki nim możecie poznać historię od starożytności po wiek XX.

Księgarnię Odkrywcy znajdziesz w internecie pod adresem http://odk.pl oraz w Łodzi, ul. Narutowicza 46, gdzie można kupić, lub siedząc w wygodnym fotelu przejrzeć wszystkie oferowane książki.
15 kwietnia 2010
Gratuluje :)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
15 kwietnia 2010
??? jestem w szoku !!! podziękował !
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
15 kwietnia 2010
bardzo dziękuję za wyróżnienie :)))

to dla mnie wielki zaszczyt no i motywacja do dalszej pracy. niestety chwilowo moje tempo osłabło - brak zdjęć, pilne sprawy do załatwienia.....ale to jeszcze nie koniec i na pewno będzie ciąg dalszy mojej pracy i wkładu na rzecz MyViMu, no i zwiedzających.

jeszcze raz dziękuję całemu Zespołowi MyViMu i gorąco pozdrawiam.

Darek "tyfus"
Kustosz
15 kwietnia 2010
Gratulacje za piękne Muzea i eksponaty!!!
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
15 kwietnia 2010
Tyfus twoja moneta jest the best !!
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
15 kwietnia 2010
huku, a co ja mam powiedzieć na temat twoich klamer ?
piękna kolekcja, sam niestety żadnej nie posiadam, z tym większą satysfakcją dla ciebie - jak je oglądam......to ślinka cieknie :))
Starszy kustosz
16 kwietnia 2010
Składamy gratulację zwycięzcy konkursu oraz wszystkim wyróżnionym. Cieszy nas, że stale podnosi się poziom Waszych muzeów, a co za tym idzie również tego portalu. Zachęcamy innych żeby równali do najlepszych :)).

Zespół administratorów Sali 216
16 kwietnia 2010
[color=blue]Dołączam się do gratulacji, kawał dobrej roboty![/color]

Warto sprawdzić na teście opcje "Lubię to", dzięki niej Wasi userzy, będą mogli być automatycznie [color=red]powiadamiani o nowych eksponatach i aktualizacjach[/color] w Waszych muzeach :) Jak ktoś nie ma konta na teście, a chce widzieć nowe bajery w myvimu przed zwykłym ludem ;-) zapraszam na kontakt na PW. :)

Pozdro
pejot
16 kwietnia 2010
Dziękuję bardzo. Trochę jestem zaskoczony, że to właśnie ten eksponat i to w dodatku replika, ale muzea są pełne replik. Dzięki za komentarze i oceny.
Pozdrawiam. Zbyszek
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
16 kwietnia 2010
tyfus to napisz do mnie na priva - dam ci w prezencie, może być carska piechoty ?
16 kwietnia 2010
Gratuluję :)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
18 kwietnia 2010
I ja dziękuję za wyróżnienie

jest to motywacja do dalszego działania - niestety brak czasu trochę przystopował rozwój mojego małego muzeum, a kolejne eksponaty czekają na obfotografowanie - o uzupełnieniu opisów do pozostałych to już nie wspomnę :)
19 kwietnia 2010
Za kilka chwil otrzymacie informacje dotyczące odbioru nagród. Przepraszam za opóźnienie :)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
19 kwietnia 2010
Gratulacje dla zwycięzców, należało się wam.
19 kwietnia 2010
To nie ostatni taki konkurs! Zachęcamy do dalszego dopracowywania swoich kolekcji :)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
7 maja 2010
witam chciałem podziękować za książki - obie już czytam :) ale kiedy skończę nie wiem :):) czas, czas ,czas ........
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
7 maja 2010
ja swoje juz przeczytalem - rowniez dziekuje :)
Profil Profesjonalny Moderator
7 maja 2010
No to się cieszę bo niedługo już kolejny konkurs :)
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
7 maja 2010
moje książki również już przyszły.....jakiś czas temu - dzięki wielkie :)
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.