FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

LOSOWY EKSPONAT
Guzik straży pożarnej ?
Guzik straży pożarnej ?

Witamy

Konto Komercyjne
29 stycznia 2014 , edytowany: 10 czerwca 2014
Witam wszystkich mam na imię Marcin na tym forum mam przyjemność reprezentowania firmy Kolekcjonet.pl. Poza tym jestem kolekcjonerem!! Myślę, że moja historia zbierania i kolekcjonowania jest podobna do wielu innych. Nie pamiętam bowiem jak kiedy i w jakich okolicznościach wpadł mi w ręce pierwszy przedmiot który mnie zafascynował, ale od tamtej pory nieustannie poszukuję przedmiotów z duszą i ciekawą historią. Zaczynałem od drobnych militariów i odznak, znaczków odziedziczonych po ojcu, monet, fotografii. W zasadzie wszystkie te dziedziny wciąż mnie fascynują i zapewne tak pozostanie z różnym natężeniem.

[size=15]Nie jesteśmy i nie byliśmy związani z żadnymi firmami oferującymi jakiekolwiek produkty kolekcjonerskie, jesteśmy całkowicie niezależni. Na tym forum będę Was informować o nowościach, odpowiadać na wasze pytania oraz zachęcać do udziału w organizowanych przez nas akcjach. Tak drodzy koledzy i koleżanki – akcje, które w realu będą promować kolekcjonerstwo oraz historię. Zależy nam bowiem nie tylko na powodzeniu naszego portalu ale i kondycji polskiego rynku kolekcjonerskiego!

Dlatego szczerze i gorąco zapraszam Was forumowiczów użytkowników tego wspaniałego portalu - MYVIMU, do odwiedzenia strony www.Kolekcjonet.pl którą tworzymy z myślą o ludziach którzy kochają zbierać czy to antyki, smyczki czy żyletki. Tam bez żadnych kosztów możesz wystawiać przedmioty, które nie są ci już do szczęścia potrzebne. Pozdrawiam!!
Post został zmieniony przez moderatora z powodu: poprawka
29 stycznia 2014
Blado to wszystko wygląda,mały wybór,opisy kiepskie,a ceny słone
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
29 stycznia 2014
Też zaglądałem...szału nie ma...
Konto Komercyjne
29 stycznia 2014
Dziękuję za komentarze, ceny i opisy przedmiotów są ustalane prze sprzedających, wybór przedmiotów jest jeszcze niewielki ale proszę pamiętać, że portal wystartował 2 stycznia 2014 r.
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
30 stycznia 2014
Oczywiście,wszystko wymaga czasu żeby się rozkręcić...
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.