FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
1 złoty 1975 rok
1 złoty 1975 rok

granat,pocisk czy "coś"?

23 lutego 2014
Ładna pogoda to czemu się nie wybrać na spacer z wykrywką, to wybrałem się na nowe miejsce i mam takie "coś"...
Ktoś wie co to za "coś" jakiś granat nasadkowy, zapalnik...
Wysokość ok. 5cm, średica u dołu 4,5cm, średnica u góru 3,5cm
Czekam na propozycje:)
Pozdro.
24 lutego 2014
Przypomina zapalnik pocisku,lepszych fantów w lesie nie ma?
Daj coś ciekawego
24 lutego 2014
Byłem tylko 20 min. w lesie:( bo mi sie saperka złamała było coś co nie było odłamkiem to wziąłem, jutro wybieram się w to samo miejsce to może coś ładnego będzie, akurat to las o którym krążą legendy że stoi tam zasypany w latach 80-tych zołg niemiecki znam 2 ludzi którzy potwierdzają że ten czołg tam był jeszcze niecały rok temu:)
24 lutego 2014
No i dzięki za propozycje:)
25 lutego 2014
Powodzenia czekamy na fotki czołgu
25 lutego 2014
Trochę się nalazilem po lesie i mam: luske tokariev i jakąś skrzynie w stanowisku chyba mozdzierza niestety nie wykopalem jej siedziałem 2 godz i kopalem ale za parę dni pojade tam ze szpadlem a odłamków to ze 20 (przynajmniej). Co do czołgu to byłem w innej stronie lasu niż ten czołg rzekomo stoi.
25 lutego 2014
Jak szpadlem nie idzie,to moze koparke zamówic ;)
Profil Profesjonalny
4 marca 2014
Po co koparkę? Menela za 2 jabole można zamówić :)))))
Zapomniałem dodać! Zapłaty dokonuje się po wykonanej pracy :D
5 marca 2014
Hehe bo później pracownik do pracy nie zdatny będzie ;0
Profil Profesjonalny
5 marca 2014
Będziesz musiał złom z lasu targać i jeszcze zwłoki :))))
5 marca 2014
No faktycznie taki Pan z niebieskim nosem ,raczej dużo nie wymaga :),są fachmeni szybcy,kiedys widziałem pod sklepem -to już chyba zawodowiec musiał być,powiem mistrz,fakt nos był o odpowiednim zabarwieniu,lecz otworzył dwa popularne tanie wina,przystawił dwie szyjki jednoczesnie i bez przełykania wlał w gardło jak do zlewu:) to trwało jakies sekundy,pozniej hehehe widac było że Pan jest wyrażnie zadowolony z życia :) lecz do pracy raczej sie nie nadawał hehehe,to takiego mistrza brac raczej nie polecam
Profil Profesjonalny
5 marca 2014
Wczoraj jadę tramwajem, na końcu składu koleś popija "Kroplę Beskidu" (było to opakowanie zamienne) i nadaje na cały regulator "ale niedobre, no nie wytrzymam, ale niedobre, kiedyś robili lepszy denaturat" :D
5 marca 2014
Hehe było niedobre,ale jakos koleś to wymęczył,wazne aby procenty były i jakos przez gardło przeszło
Profil Profesjonalny
5 marca 2014
poziom upodlenia +1000
P.S. też macie problem z ciągłą zmianą języków?
5 marca 2014
Gdzie?tu na stronie?
Profil Profesjonalny
5 marca 2014
U mnie ciągle samoczynnie zmienia się język strony, wcześniej angielski, teraz włoski...

5 marca 2014
U mnie jest wszystko ok
5 marca 2014
U mnie też.
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
6 marca 2014
Zgłoś przez "Zgłoś błąd" to poprawią.Ja ostatnio miałem problem z dodawaniem eksponatów ale już jest OK.Samoczynnej zmiany języka nigdy nie miałem.
Profil Profesjonalny
6 marca 2014
Zgłoszone już 2 dni temu
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.