Medal Za Bojowe Zasługi - ZSRR- brak numeru.

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
97 / 175
<
>
Medal Za Bojowe Zasługi - “За боевые заслуги” - byłego Związku Radzieckiego. Medal typ 2. wariant 3, Odmiana 3. Numer seryjny na rewersie jest nieobecny. Zgodnie z paragrafem 8 Protokołu nr 176 Sekretariatu Prezydium Rady Najwyższej ZSRR z 30 stycznia 1947 roku "dalsza produkcja medali ZSRR, z wyjątkiem medalu Złotej Gwiazdy Bohatera Związku Radzieckiego oraz Sierpa i Młota Medalu Bohatera Pracy Socjalistycznej, dokonywana jest bez numerów". Tak więc od stycznia 1947 r. Medal był nadawany bez numeru. Ucho medalu jest solidne, płaskie. Litery na awersie są wypełnione emalią. Na zdjęciach nr : 5 i 6 pokazane widoczne różnice pomiędzy medalami. Do 1 stycznia 1995 roku 5.210.078 osoby zostały nagrodzone medalem za zasługi wojskowe.
Data dodania: 21 grudnia 2017
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 360 razy od 21 grudnia 2017
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.