9 DYWIZJON PRZECIWLOTNICZY

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
8 / 28
<
>
Trójwarstwowa odznaka pamiątkowa, której podstawę stanowi krzyż maltański w barwach artylerii przeciwlotniczej (żółtej i zielonej) o brzegach zakończonych srebrzystą oblamówką. Pomiędzy ramionami krzyżują się - lufa armatnia i rakieta barwy srebrzystej. W centralnej części krzyża znajduje się czarny okrąg i wpisane w niego granatowe koło otoczone złotą cumą. Na kole umieszczona jest biało-srebrzysta cyfra "9" opleciona na złotej kotwicy. Elementy te nawiązują do charakteru zadań Dywizjonu. Odznaka została wprowadzona decyzją Nr 287/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 8 października 2013 r.
wymiary : 40x40 mm
wykonanie : Piotr Olek
Data dodania: 11 września 2015
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 826 razy od 11 września 2015
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.